BALTIC COUNCIL - Linguaskill

Linguaskill


 

Precīzs angļu valodas pārbaudes tests ar ātru rezultātu saņemšanu
Linguaskill ir ātrs un ērts tiešsaistes tests, kas palīdz izglītības iestādēm (u.c. organizācijām) pārbaudīt atsevišķu personu un/vai kandidātu grupu angļu valodas līmeni, pielietojot mākslīgā intelekta tehnoloģiju. Tas testē angļu valodas iemaņas četros moduļos – Runāšana, Rakstīšana, Lasīšana un Klausīšanās.
Tas sniedz precīzus rezultātus 48 stundu laikā un to ir viegli administrēt; jūs varat administrēt testēšanu jebkurā laikā un vietā, pat mājās pie kandidātiem. Rezultāti tiek saskaņoti ar Eiropas vienotās valodu prasmes noteikšanas sistēmas skalu (CEFR). Tā ir starptautiskā standartizēta sistēma valodu prasmju aprakstīšanai.

Linguaskill izglītības iestādēm
Efektīva angļu valodas testēšanas metode veiksmīgam rezultātam
Angļu valodas līmeņa pārbaude studentiem ir ļoti svarīga gan  dažādās izglītības iestādēs unprogrammas. Testēšanu ir iespējams veikt, piemēram, studentu uzņemšanas  ietvaros, studiju kursu vai prakses iziešanas laikā, kā arī progresa novērtēšanai un/vai gradācijai.
Linguaskill palīdz iestādēm veikt kandidātu testēšanu viegli un uzticami, kā arī nodrošina tiem ātrus rezultātus. Rezultāti tiek saskaņoti ar Eiropas vienotās valodu prasmes noteikšanas sistēmas skalu (CEFR). Tā ir starptautiskā standartizēta sistēma valodu prasmju aprakstīšanai.

Rezultāti
Ātri, precīzi un uzticami rezultāti
Rezultāti tiek sniegti 48 stundu laikā, ar tūlītējiem rezultātiem Lasīšanas un Klausīšanās moduļos. Linguaskill padziļināti pētījuši un izmēģinājuši valodu nesēji (40 valodās no 50 valstīm), lai nodrošinātu rezultātu precizitāti un uzticamības līmeni.
Universāls un pielāgojams tests visiem
Testam ir modulāra struktūra, tāpēc Jūs varat izvēlēties tādu valodas prasmju kombināciju, kāda būs piemērota tieši Jūsu mācību iestādei. Testu var piedāvāt kandidātiem ar dažādām valodas iemaņām, kas padara to par viegli izmantojamu visā izglītības iestādē.

Ja Jūs vēlaties izmantot Liguaskill testu, lūdzu sazinieties ar mums: epasts: exams@balticcounil.org T: 67317630

Reģistrācijas forma Linguaskill testam.

Vairāk par Linguaskill testu šeit.

Uz augšu