Bezmaksas konsultācija


Aicinām skolēnus un viņu vecākus uz bezmaksas individuālu konsultāciju pie pieredzējušiem ārzemju izglītības konsultantiem. Konsultācijas laikā var iegūt informāciju par izglītības sistēmu dažādās valstīs, pārrunāt vispārīgos jautājumus par iestāšanos dažādu valstu augstskolās, vidusskolās, koledžās vai valodu programmās.

Konsultācija var notikt Baltic Council for International Education birojā, pa tālruni vai caur ZOOM/Skype/WhatsApp. Tas nozīmē, ka lai kur jūs atrastos, šādu konsultāciju var noorganizēt. Atliek tikai norezervēt jums piemērotu datumu.

RĒĢISTRĒTIES KONSULTĀCIJAI

Tikšanās laikā mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un kliedēsim jebkuras šaubas. Tā ir unikāla iespēja uzzināt par studiju iespējām ārzemēs, izprast izglītības sistēmu atšķirības, iegūt informāciju par programmām, uzņemšanas veidiem, pieteikšanās datumiem dažādās valstīs, dzīvošanu, finansējumu, darba iespējām un daudz ko citu.

Kāpēc izmantot Baltic Council for International Education (BCIE) atbalstu?

- BCIE ir aģentūra ar augstu starptautisku reputāciju, ko apliecina mūsu dalība BSA (internātskolu asociācijā), mēs esam arī sertificēta ICEF aģentūra, eksaminācijas centrs visiem Kembridžas eksāmeniem un IELTS.

- Mūsu pieredze ārzemju izglītības jomā ir vairāk nekā 25 gadi.

- Pie mums jūs saņemsiet informāciju no pirmavotiem! Mūsu augsti profesionālie konsultanti paši ir ārvalstu augstskolu absolventi.

- Jūs varat paļauties uz sava konsultanta atbalstu visā pieteikšanās procesa laikā – tādējādi varat būt drošs, ka šis speciālists visu kontrolēs, jūs garantēti varēsiet izvairīties no kļūdām un viss tiks izdarīts laikā.

- Pie mums jūs saņemsiet detalizētu informāciju par finansējumu, stipendijām, nodarbinātības iespējām.

- Katru gadu apmeklējam augstskolas, skolas, komunicējam ar pasniedzējiem un studentiem un pateicoties tam zinām, kādas ir katras izglītības iestādes stiprās un vājās puses, apskatām ne tikai mācību ēkas, bet arī ēdnīcas, kopmītnes, sporta centrus, bibliotēkas.

- Mūsu ārzemju izglītības konsultanti regulāri piedalās aģentu konferencēs pēc dažādu valstu skolu un augstskolu uzaicinājuma; tiek apmācīti dažādās programmās, paši vada vebinārus un seminārus par studiju jautājumiem dažādās valstīs.

- BCIE ir lielāko ārzemju izglītības izstāžu “Days of International Education” organizators Baltijas valstīs un Polijā.

Kas notiek pēc konsultācijas?

Mēs piedāvājam kompleksa pakalpojumus, kuru ietvaros jūs varat paļauties uz sava izglītības konsultanta atbalstu.

- Augstskolas izvēle un studiju virziens – vai zinājāt, ka ārvalstu augstskolas piedāvā daudz interesantu un starpdisciplināru kursu, ko neatradīsiet universitātēs savā valstī? Mēs pārbaudīsim visu pieejamo programmu datu bāzes un izvēlēsimies jums piemērotāko.

- Reģistrācija tādās tiešsaistes sistēmās kā UCAS (Lielbritānija), Studielink (Nīderlande), Optagelse (Dānija).

- Profesionāla un visaptveroša palīdzība motivācijas vēstules un pavadvēstules rakstīšanā, kas ir galvenie elementi uzņemšanai ārzemju augstskolās.

- Radošo disciplīnu pretendenti saņems no mums detalizētu informāciju par portfolio sagatavošanu un intervijas iziešanu.

- Mēs palīdzēsim aizpildīt visas anketas, paskaidrosim, kādi dokumenti ir nepieciešami; nepieciešamības gadījumā sagatavosim to tulkojumu.

- Mēs jums ieteiksim, kā uzrakstīt perfektu CV, ko pieprasa daudzas Nīderlandes universitātes.

- Dzīvesvietas pieteikums – Jūs varat paļauties uz mūsu palīdzību pieteikuma par uzturēšanos kopmītnē iesniegšanas procesā.

- Palīdzība pirms izbraukšanas mācībās – mēs ieteiksim, kā sagatavoties ceļojumam un ko darīt pēc ierašanās mācībās, kādas formalitātes jānokārto, lai studiju laikā varētu strādāt u.c.

Vai jums ir jautājumi pirms došanās ceļā? Mēs esam jūsu rīcībā!

Piesakieties bezmaksas konsultācijai mūsu birojā, Skype vai pa tālruni. Atliek tikai norezervēt sev piemērotu datumu.

RĒĢISTRĒTIES KONSULTĀCIJAI

Konsultācija attiecas arī uz uzņemšanu ārzemju vidusskolās un valodu nometnēs/kursos.

Sazinieties ar mums, parunājiet ar konsultantu un kopā sāksim jūsu ceļu uz izglītību, kas palīdzēs īstenot jūsu sapni!

Uz augšu