BALTIC COUNCIL - Bezmaksas konsultācija

Bezmaksas konsultācija


Aicinām skolēnus un viņu vecākus uz bezmaksas individuālu konsultāciju pie pieredzējušiem konsultantiem par izglītību ārzemēs. Konsultācijas notiek par šādām tēmām:

• Augstskolas ārzemēs
• Vidusskolas ārzemēs
• Valodu skolas un nometnes ārzemēs

Konsultācija var notikt Baltic Council birojā, pa tālruni vai caur ZOOM/Skype/WhatsApp.

Atliek tikai rezervēt sev ērtu datumu un norādīt konsultācijas tēmu.

RĒĢISTRĒTIES KONSULTĀCIJAI

Tikšanās laikā Jums būs unikāla iespēja saņemt sākotnējo informāciju par iespējām studēt ārzemēs, ņemot vērā izvēlēto tematu.

Universitātes – kurās valstīs var studēt angļu valodā, programmas un universitātes, universitāšu veidi, reitingi un prestižs, vispārīga informācija par uzņemšanas procesu, svarīgie termiņi un datumi, finansējums, dzīvošana, nodarbinātības iespējas; Jūs saņemsiet arī detalizētu informāciju par Baltic Council pakalpojumiem, piesakoties ārvalstu universitātēs.

Vidusskolas - sākotnēja informācija par skolu veidiem dažādās valstīs (jauktās izglītības internātskolas, viena dzimuma skolas, privātās koledžas vidusskolēniem, sporta akadēmijas), dažādām izglītības sistēmām un programmām (GCSE, A-Level, IB, Pre A- Level/Pre IB, Abitur, American High School, AP priekšmeti, Kanādas vidusskolas diploms, spāņu bakalaureāts u.c.), ārpusskolas aktivitātes, tostarp sports, mūzika, māksla; dzīvošana, uzņemšanas process, izmaksas, stipendiju iespējas. Tāpat uzzināsiet, kādu atbalstu saņemsiet no mūsu vidējās izglītības speciālista skolas izvēles, dokumentu iesniegšanas, iestājpārbaudījumu rakstīšanas, vīzas saņemšanas (ja nepieciešams) un turpmākās uzturēšanās skolā posmos.

Valodu skolas un nometnes ārzemēs - pie mums jūs varat doties mācīties valodu uz jebkuru valsti, ir ļoti daudz skolu pieaugušajiem un nometņu skolēniem. Mēs pastāstīsim par to, kādām akreditācijām vajadzētu būt valodu skolām, dalīsimies ar mūsu studentu atsauksmēm un apspriedīsim dažādas programmas un izmitināšanas veidus. Jau pirmajā konsultācijā var saņemt ļoti detalizētu un plašu informāciju par konkrēto skolu, balstoties uz jūsu vēlmēm.

Pēc pirmās konsultācijas jums būs skaidrs priekšstats par turpmākiem soļiem.

Kāpēc izmantot Baltic Council for International Education (BCIE) atbalstu?

- BCIE ir aģentūra ar augstu starptautisku reputāciju, ko apliecina mūsu akreditācijas un dalība starptautiskās organizācijās un asociācijās (ICEF Agency Status, BSA (Boarding Schools' Association), BBSN (British Boarding School Network), Quality English), mēs esam arī oficiālais UCAS centrs (uzņemšana Lielbritānijas universitātēs), Latvijā BCIE ir visu Kembridžas eksāmenu un IELTS eksaminācijas centrs.

– Mums ir vairāk nekā 25 gadu pieredze ārvalstu izglītības jomā.

- Visi mūsu konsultanti ir profesionāli speciālisti, kas paši ir studējuši ārzemēs. Pie mums strādā Lielbritānijas, Nīderlandes, ASV, Dānijas, Zviedrijas un Itālijas universitāšu absolventi.

- Jūs varat paļauties uz sava konsultanta atbalstu visā atlases un uzņemšanas procesā ārzemju izglītības iestādē.

- Galvenais mūsu darbā ir individuāla pieeja katram studentam, mēs palīdzēsim jums izdarīt vispareizāko izvēli, pamatojoties uz jūsu ambīcijām, akadēmisko sniegumu, finansiālajām iespējām un nākotnes plāniem.

- Katru gadu mēs apmeklējam vairumu skolu, valodu nometnes, universitātes; komunicējam ar pasniedzējiem un studentiem, pateicoties kuriem zinām, kādas ir katras izglītības iestādes stiprās un vājās puses, redzam ne tikai mācību ēkas, bet arī ēdnīcas, kopmītnes, sporta centrus, bibliotēkas.

- Mūsu studiju ārzemēs konsultanti regulāri piedalās starptautiskās izglītības izstādēs, aģentūru konferencēs pēc dažādu valstu skolu un augstskolu uzaicinājuma; iziet apmācības dažādās programmās, vada vebinārus un seminārus par studiju jautājumiem ārzemēs.

- BCIE ir lielāko ārvalstu izglītības izstāžu rīkotājs Baltijas valstīs, Polijā un Ungārijā “Days of International Education” un “Exclusive Secondary Focus”.

RĒĢISTRĒTIES KONSULTĀCIJAI

 

Uz augšu