BALTIC COUNCIL - Izglītība ārzemēs

Valodu nometnes, kursi 7-18 g.v. skolēniem - grupu braucieni

TIKAI PIE MUMS ! GRUPU BRAUCIENI KATRU NEDĒĻU UN CENAS, KURĀS VISS IR IEKĻAUTS !

Izvēlieties jūs interesējošo valsti sāna izvēlnē.


Viss iekļauts

Mūsu grupu braucienu cenā iekļauts ir pilnīgi viss: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, apdrošināšana, transfēri, grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena garumā, iepriekšēja testēšana angļu valodas zināšanu līmeņa noteikšanai, mācības akreditētās mācību iestādēs starptautiskās grupās, mācību materiāli, dzīvošana rezidencē vai viesģimenē, ēdināšana (pilna pansija), sporta un izklaides pasākumi, kultūras programma un ekskursijas dienas otrajā pusē un uz visu dienu, skolas reģistrācijas maksa un sertifikāts par kursu beigšanu.


Ideja ir vienkārša
Vasara asociējas ar atpūtu jautru draugu lokā. Kādēļ gan vienlaicīgi nedarīt kaut ko lietderīgu, piemēram, apgūt kādu svešvalodu? Mēs piedāvājam doties kopā ar mums uz valodu skolām Anglijā, Austrijā vai Kiprā. Pēdējos gados ļoti daudzi skolēni un pieaugušie ir pārliecinājušies, ka vasaras nometnes ārzemēs, kurās angļu valodas apguve apvienota ar ekskursijām, kā arī dažādiem kultūras un izklaides pasākumiem, ir viens no lieliskākajiem veidiem, kā pavadīt vasaras brīvdienas. 
 
Izvēle ir jūsu ziņā
Tikai pie mums jūs varat pieteikties gan individuālajiem, gan grupu braucieniem par garantētām cenām un izlidošanu katru nedēļu. Izvēloties grupu braucienu, programmas cenā ir iekļautas aviobiļetes, mācības, dzīvošana, ēdināšana, transfēri, sporta un izklaides pasākumi (skatiet skolu aprakstus zemāk), kā arī mūsu grupas vadītāja pakalpojumi. Visas grupas pavada pieredzējuši speciālisti, kuri katru gadu palīdz mūsu studentiem adaptēties jaunajos apstākļos, seko līdzi viņu panākumiem mācībās, dodas līdzi ekskursijās, kā arī piedalās skolas rīkotajos pasākumos.  

Mācības un dzīvošana
Vairāk kā 20 gadu laikā mums ir bijusi lieliska izdevība apskatīt un iepazīt simtiem skolu, izvēloties par saviem partneriem labākos starptautiskos mācību centrus, pasaulē atzītas privātās internātskolas un koledžas. Neatkarīgi no jūsu valodas zināšanu līmeņa, jūs varat izvēlēties sev piemērotāko skolu un dzīvošanas veidu: angļu viesģimeni, skolas vai universitātes rezidenci, vai arī apartamentus, ja nolemsiet doties kopā ar ģimeni. 

Grupu braucieni bērniem vecumā no 8-17 gadiem
Angļu valoda plus aktīvā atpūta: nodarbības dažādu interešu pulciņos, sports, piesātināta kultūras un izklaides pasākumu programma, kā arī ekskursijas. Mācības starptautiskās grupās.

Grupu braucieni skolēniem no 16 gadu vecuma
Vasara ir ideāli piemērots laiks, lai gatavotos nākotnes studijām augstskolās vai nu Latvijā vai ārzemēs. Ja vēlaties studēt angļu valodā, vasaras nometnes ārzmēs noteikti palīdzēs sasniegt iecerēto. Varat izvēlieties vispārējos, intensīvos vai biznesa kursus, kā arī gatavoties IELTS vai Kembridžas eksāmeniem. Pēc aizraujošām nodarbībām klasē jūs gaida ekskursijas, sporta nodarbības, diskotēkas un citas izklaides multikulturālā vidē.

Vasaras piedzīvojums pieaugušajiem
Arī pieaugušajiem: studentiem, vecākiem, vecmāmiņām un vectēviem mūsu braucieni piedāvā lielisku iespēju ne tikai labi atpūsties, bet arī iegūt jaunu pieredzi, dzīvojot angliski runājošā vidē un vienlaikus paaugstinot savu kultūras un izglītības līmeni. Gan standarta un intensīvie kursi, gan mūsu kombinētie braucieni un ģimenes programmas atklās jums daudz jaunu iespēju.
 
 
Uz augšu