BALTIC COUNCIL - Izglītība ārzemēs

Mācības ārzemēsJau daudzu gadu garumā mēs palīdzam saviem klientiem izprast ārzemju izglītības sistēmu, izvēlēties valsti, mācību iestādi un programmu, noformēt pieteikumu mācībām. Nepieciešamības gadījumā palīdzam ar vīzas noformēšanu, konsultējam dzīvošanas veida izvēlē, kā arī atbildam uz citiem jautājumiem, kas saistīti ar dzīvi un mācībām Lielbritānijā, Kanādā, ASV, Austrālijā, Jaunzēlandē un citās valstīs. Tūkstošiem klientu jau pārliecinājušies par mūsu darbinieku profesionalitāti un sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Mūsu darbības pamatvirzieni:

- sagatavošanas programmas mācībām universitātē, vidusskolā vai koledžā ārzemēs;
- kursi un programmas kvalifikācijas celšanai skolotājiem un augstskolu pasniedzējiem.
 
Mūsu informācijas centros, kuri atrodas Rīgā, Viļņā, Tallinā, Varšavā un Budapeštā jūs vienmēr varat saņemt bezmaksas konsultācijas par mācību programmām, kā arī noformēt dokumentus mācību uzsākšanai.
 
Baltic Council for International Education ir vienīgais oficiālais IELTS un Cambridge English eksaminācijas centrs Latvijā, kā arī iestājpārbaudījumu centrs, lai iestātos privātajās un valsts skolās un koledžās ārzemēs.
 
Baltic Council organizē Austrumeiropā lielāko ārzemju izglītības izstādi „Days of International Education”, kā arī ārzemju vidusskolu izstādi „Secondary Focus Fair”, kuras divas reizes gadā norisinās Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Ungārijas galvaspilsētās, piesaistot desmitiem dalībnieku no dažādām pasaules valstīm, kā arī tūkstošiem topošo studentu.
 
 
Uz augšu