Mācības ārzemēsIzvēlieties jūs interesējošo sadaļu sāna izvēlnē.

Mūsdienu globālā un konkurējošā sabiedrībā liela nozīme ir labai izglītībai, profesionālai sagatavotībai un vienas vai vairāku svešvalodu pārvaldīšanai. Lēmums mācīties ārzemēs ievērojami uzlabo nākotnes iespējas, jo gūtas tiek ne tikai zināšanas, bet arī dzīves pieredze un iespēja strādāt ārzemēs, kur iespējams kļūt par starptautisku speciālistu.

Mācības ārzemēs ir apjomīga indrustrija. Ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties tieši to, kas jums nepieciešams, kā arī atrast īsto vietu, kur to iemācīties vislabāk. Jau daudzu gadu garumā mēs palīdzam saviem klientiem izprast ārzemju izglītības sistēmu, izvēlēties valsti, mācību iestādi un programmu, noformēt pieteikumu mācībām. Nepieciešamības gadījumā palīdzam ar vīzas noformēšanu, konsultējam dzīvošanas veida izvēlē, kā arī atbildam uz citiem jautājumiem, kas saistīti ar dzīvi un mācībām Lielbritānijā, ASV, Austrālijā, Jaunzēlandē un citās valstīs. Tūkstošiem klientu jau pārliecinājušies par mūsu darbinieku profesionalitāti un sniegto pakalpojumu kvalitāti.

 
Izvēlieties Baltic Council for International Education kā jūsu konsultantu ar mācībām ārzemēs saistītos jautājumos un pārliecinieties, ka Baltic Council ir var uzticēties.
 
Mūsu darbības pamatvirzieni:
svešvalodu kursi jauniešiem un pieaugušajiem visā pasaulē; 
angļu, vācu, franču, itāļu un citu valodu kursi ārzemēs skolēniem vecumā no 7 – 18 gadiem visu gadu;
grupas braucieni uz Angliju, Maltu un citām valstīm;
programmas vadītājiem un atbildīgajiem darbiniekiem;
vidējā izglītība Lielbritānijā, Šveicē, Austrijā, ASV, Kanādā, Vācijā un citās valstīs;
augstākā izglītība Lielbritānijā, ASV, Dānijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Šveicē. Bachelor, Master un MBA programmas;
sagatavošanas programmas mācībām universitātē, vidusskolā vai koledžā ārzemēs;
kursi un programmas kvalifikācijas celšanai skolotājiem un augstskolu pasniedzējiem.
 
Mūsu informācijas centros, kuri atrodas Rīgā, Viļņā un Tallinā, jūs vienmēr varat saņemt bezmaksas konsultācijas par mācību programmām, kā arī noformēt dokumentus mācību uzsākšanai.
 
Baltic Council for International Education ir vienīgais oficiālais IELTS, Cambridge English, ACCA, University of London Distance Learning Exams eksaminācijas centrs Latvijā, kā arī iestājpārbaudījumu centrs, lai iestātos privātajās un valsts skolās un koledžās ārzemēs.
 
Baltic Council organizē Baltijas valstīs lielāko ārzemju izglītības izstādi „Days of International Education” un „Days of British Education”, kuras divas reizes gadā norisinās Igaunijas, Latvijas un Lietuvas galvaspilsētās, piesaistot desmitiem dalībnieku no dažādām pasaules valstīm, kā arī tūkstošiem topošo studentu.
 
 
 

 

Uz augšu