BALTIC COUNCIL - Young Learners: Movers

Young Learners: Movers

Par eksāmenu Cambridge Young Learners English: Movers (YLE Movers)

Cambridge Young Learners English: Movers (YLE Movers) tests ir paredzēts to jaunākā skolas vecuma bērnu angļu valodas zināšu novērtēšanai, kuri sper savus pirmos soļu šīs valodas apguvē. Eksāmenu sērija sastāv no trīs dažādiem līmeņiem (Starters, Movers, Flyers) un YLE Movers ir otrais pakāpiens šajā eksāmenu sērijā. Daudzi vecāki jau pārliecinājušies par to, ka Kembridžas testu kārtošana ievērojami paaugstina bērnu interesi par angļu valodu. Turklāt dalība testos sniedz vērtīgu pieredzi eksāmenu kārtošanā, savukārt iegūtie sertifikāti pierāda jaunieša nopietno attieksmi pret mācībām, kā arī apliecina valodas zināšanas starptautiskā līmenī

Kam Cambridge Young Learners English: Movers (YLE Movers) eksāmens paredzēts?
Eksāmens piemērots sākumskolas skolēniem, kuri pavisam nesen uzsākuši angļu valodas mācības un vēlas pārbaudīt savas zināšanas, kā arī iegūt starptautisku apliecinājumu savam angļu valodas zināšanu līmenim.

Cambridge Young Learners English: Movers (YLE Movers) eksāmena priekšrocības
Kembridžas testi ne tikai ļauj uzlabot bērna angļu valodas zināšanas soli pa solim, bet arī motivē bērnus mācīties un sniedz viņiem pārliecību par savām zināšanām, pateicoties aizraujošajiem un interaktīvajiem uzdevumiem, kurus tests piedāvā.

Cambridge Young Learners English: Movers (YLE Movers) eksāmena līmenis
A1 līmenis pēc Eiropas Padomes skalas (Elementary). Ieteicams kandidātiem vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

Cambridge Young Learners English: Movers (YLE Movers) eksāmena struktūra

ListeningReading and WritingSpeaking
25 min
Maks. 5 vairodziņi
30 min
Maks. 5 vairodziņi
5-7 min
Maks. 5 vairodziņi
  • Listening (klausīšanās) – sastāv no 5 daļām un 25 jautājumiem, kuros, piemēram, jāieraksta tekstā trūkstošie vārdi, jāssavieno vārdi ar attiecīgajiem attēliem, jāizvēlas pareizais attēls, jāizkrāso attēli u.tml.
  • Reading and writing (lasīšana un rakstīšana) – sastāv no sešām daļām un 40 jautājumiem, kuros, piemēram, jāsavieno vienkārši vārdi ar to definīcijām, jāatpazīst teikumi, kas atbilst attēlā redzamajam, jāievieto dotie vārdi tekstā, jāpabeidz teikumi u.tml.
  • Speaking (runāšana) – sastāv no 4 daļām. Kandidātiem jāatrod atšķirības attēlos, jāizdomā stāsts pēc attēlā redzamajiem notikumiem, jāatpazīst attēls, kas neiederas attēlu ķēdē, jāatbild uz vienkāršiem jautājumiem par sevi, skolu, ģimeni u.t.t.

Testā apskatītas tādas tēmas, kā dzīvnieki, ķermenis un seja, apģērbs, veselība, māja, vietu nosaukumi (banka, skola, veikals), darbs, skola, sports un brīvais laiks, brīvdienas, transports, laikapstākļi, vide, krāsas, laiks, skaitļi no 1 līdz 20, kārtas skaitļi līdz 10.

Cambridge Young Learners English: Movers (YLE Movers) eksāmena rezultāti
Visi bērni eksāmena beigās iegūst sertifikātu, kurā viņu zināšanu līmenis norādīts ar vairodziņu palīdzību. Augstākais rezultāts ir 15 vairodziņi. Ja bērns ieguvis 10 vai 11 vairodziņus, viņa valodas zināšanu līmenis ir pietiekams, lai liktu nākamā līmeņa Kembridžas eksāmenu (Cambridge English: Flyers).

Ja vēlaties likt Cambridge Young Learners English: Movers, lūdzu, sazinieties ar mums: exams@balticcouncil.org vai 26545640
 

Uz augšu