BALTIC COUNCIL - Par mums

Par mums

Baltic Council for International Education (BCIE) ir dibināta 2004. gadā un ir vadošā ārzemju izglītības aģentūra Baltijas valstīs ar birojiem Rīgā, Ventspilī, Tallinā (Igaunija), Viļņā (Lietuva), Varšavā (Polija) un Budapeštā (Ungārija).

Viens no galvenajiem BCIE darbības virzieniem ir palīdzības sniegšana dokumentu noformēšanā studentiem, kas vēlas doties mācīties uz ārzemēm. Piedāvāto mācību programmu klāsts ir ļoti plašs – valodu nometnes dažādās pasaules valstīs, privātas un valsts skolas, profesionālās koledžas un universitātes.

Divreiz gadā (oktobrī un martā) Baltic Council organizē lielāko ārzemju izglītības izstādi Austrumeiropā “Starptautiskās Izglītības Dienas”, kas notiek četrās Baltijas valstīs – Kauņā, Viļņā, Rīgā un Tallinā, Polijā (Varšavā, Lodzā, Krakovā un Vroclavā) un Čehijā (Prāgā). Izstāde ir populārs un zināms pasākums, kuru apmeklē vairāk nekā 20 000 apmeklētāju, kas ir ieinteresēti mācīties ārzemēs. Vienreiz gadā decembrī tiek organizēta ekskluzīva “Ārvalstu privātskolu un nometņu izstāde”, kuras mērķis ir iepazīstināt apmeklētājus ar iespējām mācīties privātās internātskolās un starptautiskās koledžās dažādās pasaules valstīs.

Simtiem jauniešu izmanto mūsu profesionālo palīdzību dokumentu noformēšanā mācībām Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas, Kanādas, ASV, Austrālijas un citu valstu universitātēs.  Mēs esam vienīgā kompānija Baltijā, kas vasarā iknedēļu rīko bērnu grupu braucienus uz ārzemju valodu skolām.

Mūsu aģentūra noformē lielāko Baltijā pieteikumu skaitu uz valodu kursiem, privātām un valsts skolām dažādās pasaules valstīs.

Mūsu darbā galvenais ir uzticamība, atbildība un maksimāla uzmanības pievēršana studentam un viņa vēlmēm. Visi mūsu menedžeri un konsultanti ir ārzemju universitāšu absolventi. Baltic Council regulāri piedalās visās galvenajās ārzemju izglītības konferencēs, ieskaitot ICEF, ALPHE, BBSW, IALC. Mūsu konsultanti ik gadu apciemo mūsu ārzemju partnerus, kā arī piedalās aģentu konferencēs, universitāšu un skolu organizētajos braucienos uz mācību iestādēm.

BCIE ir vienīgais eksāmenu centrs Latvijā, kur var kārtot šādus starptautiskus eksāmenus kā IELTS, Cambridge English (Young Learner’s, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, ILEC, TKT), ACCA, Aptis, Open University un University of London neklātienes eksāmenus, kā arī ir UCAS informācijas centrs, kas piedāvā palīdzību ar iestāšanos Lielbritānijas universitātēs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BCIE vada iestāšanās eksāmenus ārzemju privātskolām un koledžām (BUSSATS, UKiset), kā arī sniedz detalizētu informāciju par eksāmeniem, eksāmenu datumiem, cenām un sagatavošanās kursiem.
 

Uz augšu