Semināri

Aicinām piedalīties bezmaksas informatīvajās prezentācijās par dažādiem ārzemju izglītības jautājumiem.

Prezentāciju laikā pieredzējušie Baltic Council konsultanti, kas arī paši ir ārzemju izglītības iestāžu absolventi, sniegs detalizētu informāciju par visiem jautājumiem, kas saistīti ar pieteikuma iesniegšanas sistēmu ārzemju augstskolās, nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, stipendiju un studentu kredītu saņemšanu, kā arī par pieteikuma iesniegšanas termiņiem.

Mēs regulāri organizējam arī prezentācijas un informatīvas tikšanās ar ārzemju izglītības iestāžu – universitāšu un augstskolu, vidusskolu un koledžu, valodu skolu un valodu nometņu - pārstāvju līdzdalību! Sekojiet līdzi mūsu publikācijām!

Nākamais seminārs “Augstākās izglītības iespējas Lielbritānijā, Nīderlandē, Dānijā un Zviedrijā” notiks 06.03.2020. plkst. 16:00.

 

Ir īstais laiks aizdomāties par nākotnes profesiju, kā arī par valsti, kur šo profesiju apgūt. Lielbritānija jau gadsimtiem ir slavena ar savu augsto izglītības līmeni. Britu universitātes arī ir tās, kas piedāvā visplašāko programmu klāstu angļu valodā visā Eiropā. Nīderlandes universitātes, savukārt, piedāvā interesantas mācību programmas, kas orientētas uz praktisku zināšanu un iemaņu iegūšanu. Dānija mūsu studentus piesaista ar bezmaksas izglītību un mācību programmu izvēli.

 

Semināra laikā jums būs iespēja mūsu konsultantiem uzdod visus jūs interesējošus jautājumus.

 

!!! Reģistrācija semināram ir obligāta! Reģistrēties var pa telefonu 67317627 vai online.

 

Semināra norises vieta: Baltic Council for International Education, Ģertrūdes iela 33/35, Rīga.

Vietu skaits ir ierobežots!

Aicinām jūs arī uz bezmaksas individuālām konsultācijām Baltic Council for International Education birojā Rīgā, kā arī zvanot pa telefonu vai Skype. Uz konsultāciju iespējams reģistrēties šeit: https://bit.ly/2Z93PX0 

Mūsu Rīgas biroja adrese:
Ģertrūdes 33/35, Rīga, LV-1011, Latvija
t. +371 67317627, +371 29132573
riga@balticcouncil.org

Baltic Council for International Education – jūsu labākais konsultants visos jautājumos par izglītību ārzemēs!
 

Uz augšu