Semināri un vebināri


Aicinām piedalīties bezmaksas informatīvajās prezentācijās par dažādiem ārzemju izglītības jautājumiem.

Prezentāciju laikā pieredzējušie Baltic Council konsultanti, kas arī paši ir ārzemju izglītības iestāžu absolventi, sniegs detalizētu informāciju par visiem jautājumiem, kas saistīti ar pieteikuma iesniegšanas sistēmu ārzemju augstskolās, nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, stipendiju un studentu kredītu saņemšanu, kā arī par pieteikuma iesniegšanas termiņiem.

Mēs regulāri organizējam arī prezentācijas un informatīvas tikšanās ar ārzemju izglītības iestāžu – universitāšu un augstskolu, vidusskolu un koledžu, valodu skolu un valodu nometņu - pārstāvju līdzdalību! Sekojiet līdzi mūsu publikācijām!

_______________________________________________


Bezmaksas vebinārs Coventry University Wroclaw “10 padomi savas sapņu universitātes atrašanai”.

14.aprīlī pl.18:00

Mēs zinām, cik sarežģīti ir izvēlēties mācību iestādi un programmu, kas būs piemērota tieši Jums. Kā atrast “savu” universitāti, kurš kurss būs vislabākais? Kā kaut ko saprast milzīgā informācijas plūsmā? Ja Jums rodas šādi jautājumi, tad šis vebinārs ir domāts Jums.

Pievienojieties mums trešdien, 14.aprīlī pl.18:00, un vienas stundas laikā Jūs uzzināsiet, kā izvēlēties mācību programmu, kura Jums ne tikai patiks, bet dos arī nepieciešamās zināšanas un prasmes veiksmīgas karjeras sākumam.

Vebinārā iepazīstieties arī ar Coventry University – tā ir viena no top mācību iestādēm Lielbritānijā.  Turklāt, tā ir pirmā britu universitāte, kura atvēra savu kampusu Polijā. Ko tas dod Jums? Iespēju iegūt kvalitatīvu britu izglītību un diplomu par Eiropas cenu un bez vīzas! Uzziniet vairāk par Coventry University Wroclaw studiju programmām!

Lai piedalītos vebinārā, lūdzu, reģistrējēties šeit


Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet saiti uz tiešsaistes tikšanos Teams platformā).

Reģistrējieties bezmaksas individuālai konsultācijai un uzziniet vairāk par izglītības iespējām ārzemēs!

Mēs priecāsimies atbildēt uz jūsu jautājumiem:
riga@balticcouncil.org
+371 29132573
+371 67317627
www.balticcouncil.lv

Uz augšu