BALTIC COUNCIL - Izglītība ārzemēs

Valodu nometnes, kursi 7-18 g.v. skolēniem - individuālie braucieni


 Izvēlieties jūs interesējošo valsti sāna izvēlnē.

Vasarai tuvojoties vecāki sāk aizdomāties par to, kādu atpūtu vasaras brīvlaikā izvēlēties saviem bērniem. Brauciens uz starptautisku nometni vai svešvalodas kursiem Anglijā, Vācijā, Francijā, Austrijā, Šveicē, Amerikā, Kanādā, Austrālijā vai Jaunzēlandē var būt lieliska dāvana skolas gada nobeigumā.

Izvēloties programmu jāņem vērā ne vien svešvalodas zināšanu līmenis, bet arī bērna psiholoģiskās īpatnības un temperaments, bet galvenais - ko vecāki vai bērns vēlas sasniegt. Dažiem šāds brauciens ir ierasta lieta, citiem tas ir ļoti īpašs notikums, varbūt pat pirmais ceļojums ārpus Latvijas robežām. Tādēļ ļoti nopietni jāizvēlas brauciena veidu: grupas vai individuālu ceļojumu.
 
Jau ilgus gadus mēs piedāvājam vispusīgas individuālās programmas skolēniem. Mūsu piedāvājumu skaits, kas aptver visas pasaules valstis, arvien pieaug, un mēs ceram, ka kāds no tiem jums šķitīs interesants un palīdzēs izvēlēties.
 
Vispopulārākās joprojām ir programmas ”valoda un atpūta”, ”valoda un sports” (teniss, futbols, basketbols, niršana, jātnieku sports, golfs u.c.) , ”valoda un fotogrāfija/mūzika/drāma”. Šo sarakstu var turpināt, jo intereses mēdz būt dažādas. Daudzi izvēlas nopietnu akadēmisko programmu un kopā ar angļu valodu apgūst matemātiku, vēsturi, bioloģiju, politiku, ģeogrāfiju u.c. mācību priekšmetus pēc izvēles.
 
Mūsu darbinieki priecāsies jums palīdzēt ne tikai ar bērna programmas izvēli, bet parūpēsies arī par brauciena organizāciju: rezervēs dzīvošanu, pasūtīs aviobiļetes, kā arī sagaidīšanu un pavadīšanu lidostā, nokārtos apdrošināšanu, patronāžu, palīdzēs ar padomu vīzu saņemšanā utt. Viss, kas jāizdara jums, jāiepazīstas ar informāciju, jāuzdod interesējošie jautājumi, jāizvēlas piemērotāko programmu, jāpaziņo mums un jāpriecājas par gaidāmo ceļojumu.
 
Starp citu, arvien vairāk vecāku izmanto iespēju ceļot kopā ar saviem bērniem, lai uzlabotu svešvalodu prasmes pieaugušo skolā tajā pašā pilsētā, kurā mācās viņu bērni.
 
Uz augšu