IELTS Tiešsaistes reģistrācija - Saite uz IELTS reģistrācijas lapu.

Ja jums nepieciešams oficiāls savu angļu valodas zināšanu apstiprinājums mācībām, darbam angliski runājošās valstīs vai vienkārši sev, starptautiski atzītais IELTS eksāmens ir labākais apliecinājums jūsu zināšanām!

Pagājušajā gadā IELTS nokārtoja vairāk nekā 3.5 miljoni cilvēku visā pasaulē.


IELTS (International English Language Testing System) izstrādājušas trīs organizācijas – Britu padome, Austrālijas imigrācijas departaments un Cambridge English Language Assessment.

Šobrīd IELTS atzīst vairāk nekā 10 000 organizācijas 135 pasaules valstīs. To iestāžu vidū, kuras atzīst IELTS eksāmenu ietilpst:

- visas Lielbritānijas, Austrālijas un Jaunzēlandes universitātes, profesionālās koledžas un citas mācību iestādes;
- vairāk nekā 3000 mācību iestādes ASV;
- vairāk nekā 290 mācību iestādes Kanādā;
- Austrālijas, Kanādas, Jaunzēlandes un Lielbritānijas imigrācijas dienesti;
- profesionālas speciālistu asociācijas tādās jomās, kā grāmatvedība, inženierzinātnes, medicīne, apmācība, jurisprudence, bērnu pieskatīšana;
- plašs klāsts darba devēju, kuri darbojas tādās jomās, kā banku sektors, finanses, vadība, aviācija, būvniecība, veselības apdrošināšana, tūrisms, enerģētika, dabas resursi.
 

COVID-19: Informācija IELTS testa kārtotājiem
 
IELTS testa veidotāji ir apņēmušies aizsargāt IELTS testa kārtotāju veselību, vienlaikus cenšoties arī samazināt traucējumus, kas saistīti ar COVID-19. Lielākajā daļā valstu, ieskaitot Latviju, IELTS testi notiek, kā plānots, taču ir ieviesti papildu piesardzības pasākumi, lai palīdzētu aizsargāt testu kārtotāju  un personāla veselību.

Jo īpaši mēs lūdzam testu veicējus neapmeklēt IELTS testu, ja viņi ir bijuši saskarē ar ikvienu, par kuru ir aizdomas,  ka viņš ir ticis pakļauts jaunam koronavīrusam (COVID-19), vai kam ir klepus, drudzis vai ir pazīmes, ka viņam pietrūkst elpa.  Atkarībā no reģiona, kurā kārtojat IELTS testu, var tikt piemērotas papildu prasības. Testu kārtotāji var sazināties ar mūsu komandu,  lai apspriestu iespējas pāriet uz vēlāku datumu vai atmaksu.


 
 

 

Uz augšu