BALTIC COUNCIL - Cambridge English: Key for Schools (KETfS)

Cambridge English: Key for Schools (KETfS)

Par Cambridge English: Key (KETfS) for Schools eksāmenu
Cambridge English: Key for Schools jeb Key English Test (KET) for Schools ir sākuma līmeņa eksāmens, kurš pārbauda spējas komunicēt angļu valodā ikdienas situācijās, pamatlīmenī. Tas norāda, ka Jūs spējat izmantot angļu valodu ikdienišķās situācijās un, piemēram, ceļojumos. Kopš 2009.gada tiek izšķirti KET un KET for Schools eksāmeni, un galvenā atšķirība ir tā, ka KET for Schools eksāmena tēmas ir piemērotas kandidātu vecumam un interesēm. Dalība šajā eksāmenā sniedz vērtīgu pieredzi eksāmenu kārtošanā, savukārt iegūtie sertifikāti pierāda jaunieša nopietno attieksmi pret mācībām, kā arī apliecina valodas zināšanas starptautiskā līmenī.

Kam Cambridge English: Key (KETfS) for Schools eksāmens paredzēts?
Cambridge English: Key for Schools (KETfS) paredzēts 11 līdz 14 gadus veciem skolēniem, kuri vēlas saņemt starptautisku apstiprinājumu savam angļu valodas zināšanu līmenim. KET for Schools atzīst arī lielākā daļa skolu kā pierādījumu tam, ka kandidātam ir pamatzināšanas angļu valodā. KET for Schools var tikt izmantots arī emigrācijas nolūkiem, piemēram, Anglijā.

Cambridge English: Key (KETfS) for Schools eksāmena priekšrocības
Kembridžas testi ne tikai ļauj uzlabot bērna angļu valodas zināšanas soli pa solim, bet arī motivē bērnus mācīties un sniedz viņiem pārliecību par savām zināšanām, pateicoties aizraujošajiem un interaktīvajiem uzdevumiem, kurus tests piedāvā. Šis eksāmens palīdz gatavoties tādiem sarežģītākiem eksāmeniem, kā Cambridge English: Preliminary (PET) for Schools un Cambridge English: First (FCE) for Schools.

Cambridge English: Key (KETfS) for Schools eksāmena līmenis
A2 līmenis pēc Eiropas Padomes skalas (Pre-Intermediate).
Šajā līmenī jāsaprot vienkārši jautājumi un norādījumi, jāmāk pastāstīt par sevi, kā arī jāsaprot citi cilvēki, kuri lēni un skaidri runā angļu valodā, un jāraksta īsas un vienkāršas zīmītes.

Cambridge English: Key (KETfS) for schools eksāmena struktūra

KETfSReading and WritingListeningSpeaking
Laika limits1 stunda 10 min30 min8-10 min kandidātu pārim
Atzīme %50%25%25%

  • Reading and Writing (lasīšana un rakstīšana) – sastāv no 9 daļām un 56 jautājumiem. Šajā daļā kandidātiem jāsavieno zīmes vai norādes ar attiecīgo tekstu, jāizvēlas ievietot tekstā kādu no dotajiem vārdiem, jāizvēlas ievietot dialogā kāds no dotajiem teikumiem, jānorāda, vai teikums atbilst patiesībai vai nē, jāuzraksta vārds, kas atbilst dotai definīcijai vai kontekstam, jāuzraksta īsa pastkartīte vai norāde.
  • Listening (klausīšanās) – sastāv no 5 daļām un 25 jautājumiem. Šajā daļā jāizvēlas pareizās atbildes, atsaucoties uz dzirdēto tekstu, jāsavieno pēc dzirdētā teksta saderīgas lietas, jāaizpilda tukšās vietas zīmīte vai tekstā.
  • Speaking (runāšana) – sastāv no 2 daļām. Runāšanas daļa notiek pa pāriem, un kandidātus uzrauga divi eksaminatori, no kuriem viens runā, bet otrs klausās. Šīs daļas vērtējums atkarīgs no abiem eksaminatoriem. Uzdevumos jāatbild uz eksaminatora jautājumiem par sevi, kā arī jāveido dialogs ar otru kandidātu par eksaminatora norādītu tēmu.

    Vairāk par KET eksāmenu: Key for Schools.

    Ja vēlaties likt Cambridge English: Key for Schools (KETfS), lūdzu, sazinieties ar mums: exams@balticcouncil.orgvai 26545640
Uz augšu