BALTIC COUNCIL - Izglītība ārzemēs

Vidējā izglītība ārzemēs


Izvēlieties jūs interesējošo valsti sāna izvēlnē.

 

Daudzi vecāki izvēlas skolot savus bērnus ārzemju mācību iestādēs. Iemesli, kas pamudina pieņemt šādu lēmumu, ir dažādi. Mēs uzskatām, ka viena no galvenajām ārzemju privātskolu priekšrocībām ir izglītības sistēmas stabilitāte un tradīcijas, kas koptas gadu desmitiem un simtiem. Turklāt daudzās valstīs universitātes dod priekšroku vidējās izglītības atestātiem, kas iegūti konkrētajā valstī vai ir starptautiski atzīti, piemēram, IB (International Baccalaureate).

 

Piemeklējot bērnam skolu, mēs ņemam vērā viņa spējas, ambīcijas un akadēmiskos rādītājus. Tiem, kuru valodas līmenis nav pietiekami augsts, iesakām mācības uzsākt starptautiskā skolā. Šādas skolas atrodas Anglijā, Vācijā, Kanādā, Francijā, Šveicē u.c. Skolēni pastiprināti apgūst valodu, kā arī vispārizglītojošos mācību priekšmetus, iepazīstās ar vietējās izglītības īpatnībām un gatavojas pārējai uz skolu, kur lielākā daļa audzēkņu jau būs attiecīgās valsts pamatiedzīvotāji.

 

Mēs esam apmeklējuši daudzas skolas visā pasaulē, tādēļ zinām, ar ko tās atšķiras un izceļas citu starpā. Mēs esam pārliecināti, ka skolas izvēlē pats galvenais ir, lai skola būtu piemērota skolēnam, nevis skolēns – skolai.

 

Reģistrācija bezmaksas konsultācijai

 

Uz augšu