BALTIC COUNCIL - HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

Atrašanās vieta

Flisingena
 
Universitāte atrodas Flisingenā. Tā ir trešā lielākā Nīderlandes tirdzniecības osta. Pilsēta ir pazīstama kā kuģu būves, ķīmiskās rūpniecības un alumīnija rūpniecības centrs. Šodien tā ir mūsdienīga pilsēta ar bagātu vēsturi, lielisku pludmali un visu, kas nepieciešams pilnvērtīgai studentu dzīvei.
 
Universitāte
Universitāte piedāvā 23 bakalaura programmas, no tām 8 - angļu valodā. No 5000 studentiem aptuveni 500 ieradušies no citām valstīm. Saskaņā ar ikgadējās augstākās izglītības rokasgrāmatas ("Keuzegids Hoger Onderwijs") reitingu HZ universitāte pēdējo astoņu gadu laikā ir viena no trim labākajām lietišķo zinātņu universitātēm. Mazās grupas, mācību augstā kvalitāte, studiju apstākļi un aprīkojuma līmenis - tas viss piesaista gan vietējos, gan ārvalstu studentus.
Tā kā universitāte koncentrējas uz studentu praktiskajām iemaņām un nodarbinātību, tai ir cieša saikne ar vietējām kompānijām un uzņēmumiem. Visiem studentiem tiek dota iespēja pavadīt vienu semestri apmaiņas programmā vienā no 50 partneru universitātēm pasaulē (tostarp ASV, Brazīlijā, Ķīnā un daudzās citās valstīs).

Bachelor’s Programmes in English

Chemistry
Civil Engineering
Industrial Engineering & Management
International Business
Logistics Engineering
Tourism Management
Tourism Management Associate Degree (2 years)
Water Management

Iestājprasības

Vidējās izglītības atestāts, IELTS 6.0
Mācību sākums:  septembrī
Dokumentu iesniegšanas termiņš:  līdz 1.maijam
Mācību maksa (2021/2022) - 2168 EUR

Video


Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu