BALTIC COUNCIL - Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

Atrašanās vieta

Venlo, Eindhovena

Fontys University of Applied Sciences ir viena no mūsdienīgākajām Eiropas universitātēm, kas piedāvā profesionālās bakalaura un maģistrantūras programmas. Universitāte atrodas vienā no Eiropas dinamiskākajiem rajoniem, Nīderlandes dienvidu daļā netālu no Vācijas un Beļģijas robežām. Lielākie kampusi izvietoti Eindhovenā, Tilburgā un Venlo. Fontys programmās uzsvars tiek likts uz teorijas pielietošanu praksē, ļaujot studentiem veiksmīgi uzsākt profesionālo karjeru.
Mācību programmas angļu un vācu valodās tiek piedāvātas jaunajā starptautiskajā studentu pilsētiņā Venlo, kā arī Eidhovenā.
 
Venlo
Venlo atrodas Nīderlandes Dienvidu daļā netālu no Vācijas robežas. Pilsēta ar 100.000  iedzīvotāju  ir pietiekami maza, lai tajā nepazustu un varētu viegli orientēties, bet tajā pašā laikā pietiekami liela, lai tur atrastos viss nepieciešamais saturīgai laika pavadīšanai. Pilsētā ir teātri, kinoteātri, krodziņi un bāri, kā arī vēsturiskais centrs ar veikaliem un āra kafejnīcām . Pateicoties muzejiem un dažādajiem kultūras pasākumiem, tai skaitā 3 dienu karnevālam, Venlo kļuvusi par reģionālo izklaides centru. Venlo vecpilsēta un skaistās apkārtnes ainavas , kā arī robežas tuvums vilina tūristus no Vācijas, tādēļ pilsētā jūtamas arī vāciskas noskaņas. Savukārt pateicoties Maas upei Venlo izveidojusies par transporta un loģistikas centru. 
Šī ir arī pilsēta ar sportiskām tradīcijām. Te notiek nepilnās distances maratoni, kuros līdzās profesionāliem maratonistiem no visas pasaules piedalās arī amatieri. Savukārt Venlo futbola klubs VVV Venlo spēlē Nīderlandes futbola augstākajā divīzijā.
 
Fontys Hogeschool Venlo starptautiskā studentu pilsētiņa izvietojusies Maas upes krastā. Šeit studē apmēram 3500 studenti no Nīderlandes un citām valstīm. Starptautisko studentu apvienība izveidota, lai palīdzētu studentiem iepazīties savā starpā un plānotu ārpus studiju pasākumus.

Video

Tā kā universitāte sagatavo studentus tieši profesionālajai darbībai, tai ir ilggadēja sadarbība ar dažādiem starptautiskiem uzņēmumiem un biznesa organizācijām visā pasaulē . Tas ļauj ne tikai piemeklēt studentiem prakses vietas studiju laikā, bet dod iespēju sadarboties arī kursa darbu un projektu rakstīšanā, iesaistot studentus reālu uzdevumu risināšanā. Pateicoties tam, universitātes absolventi pēc mācību beigšanas bez problēmām var atrast darbu.

Lielākais ārzemju studentu skaits ir no Vācijas, jo Fontys Venlo kampusā iespējams  apgūt programmas  angļu un vācu valodās.

Eindhovena
Eindhovena ir ļoti atšķirīga no citām Nīderlandes pilsētām. Lai to patiesi novērtētu, pilsēta labi jāiepazīst. Viena gadsimta laikā no mazas pilsētiņas ar 5000 iedzīvotājiem tā ir kļuvusi par 5-to lielāko Nīderlandes pilsētu ar 206 000 iedzīvotāju. Eindhovena ir starptautiski atzīts zinātnes un tehnoloģiju centrs (1891.gadā šeit dibināts uzņēmums „Philips”).

Eindhovenā ir sava lidosta, daudzas viesnīcas, kafejnīcas un restorāni, dažādu veidu un lielumu veikali, dzīvīgs un pievilcīgs centrs. Pilsētā notiek dažādi starptautiska mēroga kultūras un sporta pasākumi. Šeit ir teātris, kā arī koncertzāle, kur noris popmūzikas koncerti. Turklāt Eindhovena ir ļoti zaļa pilsēta, jo pašā pilsētas centrā atrodami parki, bet ārpilsēta lutina ar tipiskām lauku ainavām, kas piedāvā lieliskas pastaigu un riteņbraukšanas iespējas.
 
Bakalauru programmas (4 gadi) :
Electrical & Electronic Engineering (angļu val.)
Engineering Physics (angļu val.)
Industrial Engineering & Management (angļu val.)
Information & Communication Technology (ICT) (angļu val.)
International Business and Management Studies (angļu val.)
International Business Economics (angļu val.)
International Fresh Business Management (angļu val.)
International Marketing (angļu val.)
Logistics Management Engineering (angļu val.)
Mechanical Engineering (angļu val.)
Mechatronics (angļu val.)
Physiotherapy (angļu val.)
International Business Economics (angļu, holandiešu un vācu val.)
Industrielles Produkt-Design (vācu val.)
International Marketing (angļu, holandiešu un vācu val.)
Logistik Management (vācu val.)
Maschinenbau (vācu val.)
Mechatronik (vācu val.)
Software Engineering (vācu val.)
Wirtschaftinformatik (vācu val.)
 

Iestāšanās prasības: vidusskolas atestāts, IELTS 6.0.
Mācību sākums: septembris.
Dokumentu iesniegšana: vēlams līdz 31.maijam.
Mācību maksa (2021/2022) - 2168 EUR

Maģistrantūras programmas (1 gads):
* sadarbībā ar Plimutas Universitāti (UK) (3 semestri):
Master of Science in International Logistics, SCM & Procurement (full-time) 
Master of Science in Business & Management (full-time)
 
Iestāšanās prasības: bakalaura diploms, IELTS 6.5.
Mācību sākums: septembris
Dokumentu iesniegšana: vēlams līdz 31.maijam.
Mācību maksa (2020/2021):

Master of Science in Business & Management:
1.semestris Venlo: €4,900
2.semestris Plimuta: £5,167
 
Master of Science in International Logistics, SCM & Procurement
1.semestris Venlo : € 3,800
2. un 3. semestris Plimuta: £5,333

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu