BALTIC COUNCIL - Rotterdam Business School

Rotterdam Business School

Atrašanās vieta

Roterdama

Roterdama ir otra lielākā Nīderlandes pilsēta, un to var dēvēt par īstu Eiropas metropoli. Gan Nīderlandē, gan ārzemēs Roterdamu min kā lieliskas arhitektūras piemēru, jo pilsētā redzamas daudzas inovatīvas konstrukcijas. Caur pilsētu plūst Maas upe, kuru šķērso par Roterdamas simbolu kļuvušais Erasmus tilts. Upes krastus rotā neskaitāmas nelielas kuģu piestātnes, bet pateicoties industriālajai ostai Roterdama ir viena no lielākajām ostas pilsētām Eiropā.
Tā kā Roterdamā regulāri notiek aizraujoši pasākumi: Ortel vasaras festivāls, Fit for Free deju parāde, kā arī North See džeza festivāls, to var dēvēt par Nīdelandes festivālu pilsētu. Mūsdienās pilsētā dzīvo ļoti daudzi studenti, kuriem ir iespējas apmeklēt dažādus kultūras, sporta un mūzikas festivālus, kā arī izklaides pasākumus.
Roterdama ir pateicīga iepirkšanās vieta , jo pat svētdienās, kad lielākā daļa veikalu valstī ir slēgti, pircēji var apmeklēt Roterdamas veikalus, kuri ir atvērti septiņas dienas nedēļā.


Universitāte

Rotterdam Business School ir Rotterdamas pielietojamo zinātņu universitātes (University of Applied Sciences) starptautiskā biznesa skola, kas studentiem piedāvā plašu biznesa un menedžmenta programmu klāstu gan bakalaura, gan maģistrantūras līmenī. Tā kā RBS mērķis ir sagatavot studentus starptautiskai biznesa karjerai, tad universitāte ne vien piedāvā aizraujošas bakalaura un maģistra studiju programmas, bet arī iesaista savus studentus dažādos pētniecības projektos. Pateicoties augstajam biznesa atīstības līmenim Roterdamā, studenti var iziet prakses starptautiskos uzņēmumos un uzklausīt vieslektorus ar plašu pieredzi biznesā. Gan studenti, gan universitātes personāls iesaistās dažādos pētniecības darbos, kā arī piedalās semināros un publicē savus atklājumus par biznesa nozari.

Video

Studijas RBS noris starptautiskā vidē, jo šeit mācās studenti no vairāk nekā 40 valstīm. Universitātes absolventi ieņem augstus amatus dažādās pasaules valstīs.

Programmas angļu valodā

Bakalaura studiju programmas:
* Trade Management for Asia
* International Business and Languages
* International Business and Management Studies
 
Iestāšanās prasības: vidusskolas atestāts, IELTS 6.0
Mācību sākums: septembris
Dokumentu iesniegšana: līdz 1. maijam
Mācību maksa (2021/2022) - 2168 EUR 
 
Maģistra studiju programmas:
Master of Logistics Management (2143 EUR)
Master of Consultancy and Entrepreneurship ( 11,295 EUR)
Master of Finance and Accounting (11 295 EUR)
 
Iestāšanās prasības: ar biznesa nozari saistīts bakalaura grāds, IELTS 6.5, GMAT 500
Mācību sākums: februāris un septembris
Dokumentu iesniegšana: līdz 1. janvārim vai 1. maijam

 

 

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu