BALTIC COUNCIL - Tilburg University

Tilburg University

Atrašanās vieta

Tilburga
 
Tilburga ir 6. lielākā Nīderlandes pilsēta vairāk nekā 200 tūkstošiem iedzīvotāju. Tilburga ir viens no lielākajiem zinātnes un izglītības centriem valstī, kurā dzīvo 28 000 studentu no dažādām pasaules valstīm. Tilburga piedāvā neierobežotas iespējas gan nodarboties ar sportu, gan apmeklēt dažādus kultūras pasākumus – pilsētā ir daudz sporta kompleksu, tenisa kortu, golfa klubu, iepirkšanās centru, kinoteātru, restorānu un naktsklubu.

Katru gadu pilsētā tiek rīkoti mūzikas un kultūras festivāli, piemēram, mūzikas festivāls Mundial un neatkarīgās kultūras festivāls ZXZW. Tilburgā notiek arī viens no lielākajiem gadatirgiem Beniluksa valstīs. Katru gadu 10 dienas jūlijā tiek veltītas šim gadatirgum, piesaistot ievērojamu skaitu tūristu no visiem planētas nostūriem.

Universitāte
Tilburg University ir valsts zinātniski-pētnieciskā universitāte Nīderlandē ar starptautisku reputāciju. Šobrīd tur studē vairāk nekā 12 tūkstoši studentu, no kuriem aptuveni 10% ir ārzemnieki. Universitāte piedāvā plašu programmu klāstu angļu valodā.
Tilburgas universitāte ir labi pazīstama visā pasaulē augstās izglītības kvalitātes un tās studentu un mācībspēku pētniecisko darbu dēļ.  Saskaņā ar reitingu “The Times Higher Education World University Rankings” Tilburgas universitātes Ekonomikas un biznesa fakultāte ierindojas 3.vietā Eiropā un 11. - pasaulē.
Lekcijas notiek interaktīvā veidā, kas ļauj studentiem iemācīties izteikt savu viedokli, rīkot prezentācijas un piedalīties debatēs. Studiju laikā liela uzmanība tiek pievērsta arī moderno tehnoloģiju izmantošanai. Tilburgas universitāte regulāri rīko lekcijas un seminārus, kuros studenti pārrunā aktuālus jautājumus ekonomikā, politikā un uzņēmējdarbībā ar vadošajiem ekspertiem šajās jomās. Augstskolas absolventi tiek novērtēti darba tirgū ne tikai pateicoties viņu akadēmiskajām zināšanām, bet arī tādēļ, ka viņiem ir 21. gadsimtā profesionāļiem vajadzīgās prasmes.


Programmas angļu valodā


Bakalaura programmas:
International Business Administration
Econometrics and Operations Research
Economics
Global Law
Public Governance
Cognitive Science and Artificial Intelligence
Online Culture: Art, Media and Society
Psychology
Global Management of Social Issues
Data Science
Entrepreneurship and Business Innovation
New Media Design
Liberal Arts and Sciences (with majors: Business & Management, Law in Europe, Social Sciences, European History and Culture, or Cognitive Neuroscience)

Iestāšanās prasības: 11.klases liecība (ja dokumentu iesniegšanas brīdī vēl nav atestāts), vidusskolas atestāts, IELTS 6.0 (Data Science – 6.5), motivācijas vēstule un CV.
Mācību sākums: septembris.
Dokumentu iesniegšana: līdz 1.maijam (International Business Administration un Economics – līdz 15.janvārim).
Mācību maksa (2021/2022) -  2168 EUR 
 
Vairāk kā 40 maģistrantūras programmas šādās jomās:
Economics & Management
Law & Public Administration
Theology
Social and Behavioral Sciences
Communication, Culture & Philosophy
Data Science

Iestāšanās prasības: bakalaura diploms, IELTS 6.5, motivācijas vēstule/zinātniskā darba tēma,  GMAT (Business & Management), GRE (Economics & Econometric).
Mācību sākums: janvāris un septembris.
Dokumentu iesniegšana (ES pilsoņiem): līdz 1. jūlijam vai 1. oktobrim/1. decembrim 
Mācību maksa (2020/2021) -  2143 EUR

 

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu