BALTIC COUNCIL - The Hague University of Applied Sciences

The Hague University of Applied Sciences

Atrašanās vieta

Hāga

Hāga atrodas Nīderlandes rietumos pie Ziemeļjūras . Tā ir Nīderlandes trešā lielākā pilsēta (aiz Amsterdamas un Roterdamas). Kaut arī pēc konstitūcijas Nīderlandes galvaspilsēta skaitās  Amsterdama, faktiskā valsts galvaspilsēta ir Hāga, jo tajā atrodas valsts parlaments un valdība, kā arī dzīvo karaliskā ģimene.
Hāga ir arī starptautisks biznesa centrs. Šeit izvietojusies  Eiropas lielākā osta, divas starptautiskās lidostas un tādas starptautiskās kompānijas kā Shell un Siemens.
Hāga studentiem piedāvā visas lielpilsētas priekšrocības, bet tajā pašā laikā tajā valda  mājīga nelielas pilsētiņas atmosfēra. Pilsēta priecē ar vēsturisko arhitektūru un iespēju  apskatīt vietas , kur savulaik  staigājuši slavenie mākslinieki  Mondriāns un Vermērs. Labā laikā  var baudīt sauli smilšainajās pludmalēs un lūkoties ūdens klaidā.
Hāga atrodas mērenā jūras  klimata joslā, kur vasaras nav karstas, bet ziemas nav aukstas. 


Universitāte
The Hague University of Applied Sciences izveidojās 1987.gadā, apvienojoties  14 tradicionālām mācību iestādēm. Universitātē mācās 22 000 studentu no 145 dažādām valstīm. Studiju procesu nodrošina  1700 universitātes mācību spēki un darbinieki.
Hāgas universitāte lepojas ar augstiem izglītības standartiem un patiesām rūpēm par saviem studentiem. Viens no universitātes galvenajiem uzdevumiem ir nodrošināt studentiem iespēju iepazīt profesionālo pasauli un iegūt praktisku dzīves pieredzi. Starptautiskās bakalauru un maģistrantūras programmas tiek regulāri pilnveidotas atbilstoši biznesa un rūpniecības attīstībai. Programmās iekļautais grupu darbs un starp-kultūru debates veicina neatkarīgu domāšanu un spēju uztvert dažādus viedokļus.  
Hāgas pielietojamo zinātņu universitātei ir vairāk kā 250 sadarbības partneri visā pasaulē. Universitāte piedalās „Socrates” apmaiņas programmā, uzņemot gan ārvalstu studentus, gan pasniedzējus. Simtiem studentu izmanto universitātes piedāvāto iespēju iegūt starptautisku pieredzi multikulturālā vidē, studējot apmaiņas programmās vai strādājot praksi ārvalstīs -  Eiropā, ASV, Dienvidāfrikā, Dienvidamerikā, kā arī tuvajos vai tālajos austrumos.

Video


Programmas
Hāgas universitātē tiek piedāvātas:
11 starptautiskās pilna laika bakalaura programmas angļu valodā:

• European Studies
• Industrial Design Engineering
• International Business
• International Communication Management
• International Financial Management and Control
• International and European Law
• Process and Food Technology
• International Public Management
• Safety and Security Management Studies
• International Sports Management
• User Experience Design
 
Trīs starptautiskās pilna vai nepilna laika maģistrantūras  programmas angļu valodā:
• Master of Financial Management and Control (MFMC)                  
• Master of Business Administration (MBA)                    
• Master in International Communication Management (MICM)
 
Tiek piedāvāta arī iespēja uzlabot angļu valodas prasmes English Language Preparatory School pirms bakalaura vai maģistrantūras programmas uzsākšanas
 
Iestāšanās prasības bakalaura programmām:  var būt atšķirīgas katrai programmai.
Parasti tiek prasīts  vidusskolas atestāts, angļu valodas zināšanu apliecinājums (IELTS 6.0 vai 6.5 vai centralizētā eksāmena  rezultāts) un motivācijas vēstule.
 
Iestāšanās prasības maģistrantūras programmām: var būt atšķirīgas katrai programmai. Parasti tiek prasīts bakalaura diploms ar labām atzīmēm vai arī vairāku gadu pieredze izvēlētajā jomā ; angļu valodas zināšanu apliecinājums IELTS 6.0 – 6.5
 
Mācību sākums:  Septembris. 
Dokumentu iesniegšana: līdz  1.maijam
Mācību maksa ES studentiem bakalaura programmās  (2021/2022) - 2168 EUR (pirmkursniekiem no ЕS – 50% atlaide)
 
Dokumentu iesniegšana: līdz 31. augustam
Mācību maksa maģistrantūras programmās:
MFMC 16750 EUR
MBA 19900 EUR
MICM 16750 EUR
                    
Dzīvošana
Hāgas universitātei nav savu kopmītņu, taču pirmo kursu studentiem tiek piedāvāta iespēja rezervēt dzīvesvietu , izmantojot universitātes palīdzību.
Tiek piedāvātas dažādu veidu dzīvošanas iespējas . Vidējās izmaksas mēnesī ir
Divvietīgā istaba - 360 EUR
Vienvietīgā  istaba ar kopīgām labierīcībām – 450 EUR
Vienistabas dzīvoklis – 600 EUR
 
Istabu cenas atšķiras atkarībā no to lieluma un papildus iespējām. Visi mitekļi tiek piedāvāti Hāgā. Izmaksās iekļauta maksa par komunālajiem pakalpojumiem  un  internetu, kā arī nodokļi. Visas istabas ir mēbelētas: gulta, gultas veļa, skapis, galds, krēsls un virtuves piederumi. Dažās ēkās ir maksas veļas mazgāšanas iespējas, riteņu novietnes vai citas papildus iespējas.
Patstāvīgi ir Iespējams sameklēt arī lētākas dzīvošanas opcijas, izmantojot dzīvokļu aģentūru pakalpojumus. Nīderlandē parasti  tiek izīrētas nemēbelētas istabas.

 

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu