BALTIC COUNCIL - Breda University of Applied Sciences

Breda University of Applied Sciences

Atrašanās vieta

Breda


Pilsēta

Breda ir neliela pilsēta ziemeļu Brabantas provincē, kas atrodas Nīderlandes dienvidos, un kurā dzīvo ap 185 000 iedzīvotāju, 21 000 no kuriem ir studenti. Pilsēta atrodas uz galvenās dzelzceļa līnijas starp Amsterdamu un Briseli. Līdz tai ir viegli nokļūt no divām galvenajām valsts lidostām - Amsterdam Schipol un Eindhoven Airport. Pilsētas centrā atrodas tādas vēsturiskas ēkas, kā Grote Kerk (veclaicīga protestantu baznīca), viduslaiku gotiskā stila baznīca ar masīvu torni, pilsētas rāte, Svētās Barbaras baznīca, kā arī dažādi muzeji un parki. Pilsētā katrs students jutīsies ērti un atradīs sev nodarbi – dažādi kultūras pasākumi, sporta klubi, studentu apvienības, ballītes, teātris un kino. No mācībām brīvajā laikā studenti var apmeklēt izstādes un muzejus, kā arī doties uz meža rezervātiem Biesbosch apkārtnē. Mājīgās kafejnīcas un veikaliņi palīdzēs izjust vecpilsētas šarmu un sajusties gluži kā mājās.
Breda ir slavena ar savu futbola komandu NAC Breda, kuru pazīst ne tikai Nīderlandē, bet visā Eiropā. Pilsētā katru gadu notiek arī neparasts festivāls Roodharigendag (Sarkanmataino diena), kurš pulcina dabiski rudo matu īpašniekus.
Breda ir viena no drošākajām Nīderlandes pilsētām, un tāpēc ir ideāla vieta studijām. Lieliskā ģeogrāfiskā atrašanās vieta ļauj ērti nokļūt līdz tādām lielpilsētām kā Roterdama, Amsterdama un Antverpene.

Universitāte 
Breda University of Applied Sciences (līdz 2018. gadam universitātes nosaukums bija NHTV) tika dibināta 1966.gadā un piedāvā 10 bakalaur un 7 maģistra programmas angļu valodā. BUAS mācās ap 7000 studentu, no kuriem 1190 ir ārzemju studenti no 69 dažādām pasaules valstīm.
Pēc holandiešu pielietojamo zinātņu reitinga “Keuzegids HBO”, Bredas universitāte jau vairākus gadus ir viena no labākajām pielietojamo zinātņu universitātēm Nīderlandē. Mācību procesā galvenā uzmanība tiek pievērsta praksei, teorētisko zināšanu izmantošanai dzīvē un menedžmenta sfēras speciālistu sagatavošanai starptautiskajam tirgum. Neskatoties uz to, ka BUAS ir pielietojamo zinātņu universitāte, tajā tiek piedāvātas arī dažas zinātniskās (akadēmiskās) programmas, pēc kuru absolvēšanas students iegūst dubulto diplomu no BUAS un partneru zinātniski pētnieciskās universitātes.
Parasti bakalaura programmas pielietojamo zinātņu universitātēs ilgst 4 gadus, taču akadēmiski spēcīgiem studentiem ir iespēja pabeigt mācības 3 gados. Viens prakses semestris ir obligāts visās programmās, taču students pats var izvēlēties, kad tieši šo praksi iziet.


Programmas
Bachelor Programmes (3 or 4 years)
Tourism Management
Bachelor of Science Tourism (Academic)
Logistics Management
Logistics Engineering
Built Environment
Leisure & Events Management
Bachelor of Science Leisure Studies (Academic)
Creative Media and Game Technologies
Hotel Management
International Facility Management

Iestājprasības:
Atestāts par vispārējo vidējo izglītību, IELTS 6.0, motivācijas vēstule.
Mācību sākums: 1.septembris.
Dokumentu iesniegšanas termiņš: līdz 1. maijam.
Mācību maksa (2021/2022) - 2168 EUR


Master’s Programmes
Master Tourism Destination Management
Pre-Master Strategic Business Management and Marketing
Master Leadership in Supply Chain Management
Master Imagineering
Master of Science Leisure and Tourism Studies
Pre-master Leisure and Tourism Studies
Master Strategic Events Management
Master Game Technology
Master Media Innovation

Iēstājprasības:
Bakalaura diploms un sekmju izraksts;  IELTS 6.0; motivācijas vēstule.
Mācību maksa (2020/2021): parasti maģistra programmas pielietojamo zinātņu universitātēs nav valsts finansētas, taču BUAS ir unikāls gadījums, kad gandrīz visu programmu maksa gadā ir tikai 2143 EUR (izņemot Master Imagineering, kuras maksa ir 10 102 EUR).
 

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu