BALTIC COUNCIL - GV Malta

GV Malta

Atrašanās vieta

St Paul's Bay

Ģimenes programma Maltā nozīmē ne tikai iespēju piedalīties aizraujošās angļu valodas nodarbības, bet arī pavadīt neaizmirstamu atvaļinājumu zem Vidusjūras saules! Ģimenes programmas notiek visu gadu, tāpēc jebkurā brīdī ir iespējams doties uz silto Maltu un sajusties kā īstā vasarā.

Skola
Skola GV Malta dibināta 1999.gadā nelielā kūrorta pilsētā St. Paul’s Bay. Skola atrodas greznā villā tikai 150m attālumā no jūras. Par skolas augsto līmeni liecina tās piederība daudzām starptautiski atzītām asociācijām un organizācijām. Skola ir FELTA locekle, un tai ir Maltas izglītības ministrijas un Maltas tūrisma asociācijas licenses. GV Malta ir vienīgā šī valsts skola, kas ietilpst Quality English asociācijas sastāvā. Skolā strādā profesionāla komanda, kas mīl savu darbu un dara visu iespējamo, lai katram studentam mācības GV Malta vēl ilgi paliktu atmiņā. Visi skolotāji ir augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi, un angļu valoda ir viņu dzimtā valoda.
Visās klases telpās ir interaktīvās tāfeles. Tāpat skolēniem pieejama atpūtas istaba, pašmācības centrs, interneta kafejnīca un zaļā atpūtas zona uz skolas jumta. Skolā ir gaisa kondicionieri un pieejams bezvadu internets.

Dzīvošana

Dzīvošana ģimenē

Dzīvošana ģimenē sniedz iespēju ne tikai praktiski izmantot nodarbībās iemantotās zināšanas, bet arī iepazīties ar Maltas kultūru un cilvēku dzīvesveidu. Dzīvošanā ģimenē iekļauts:
- ēdināšana divas vai trīs reizes dienā;
- dzīvošana vienvietīgās vai divvietīgās istabiņās;
- gultas veļa un dvieļi;
- iknedēļas veļas mazgāšana un uzkopšana;
- bezmaksas wi-fi (ne visās ģimenēs).
Papildus pakalpojumi:
- personīga vannas istaba;
- īpaši ēdināšanas pakalpojumi;
- kondicionieris
Cenas: no 285 eiro nedēļā/ cilv. (TWIN, FB)

Video

Portobello Sea View Apartments
Pa Portobello apartamentu logiem redzams izcils skats uz St. Paul’s Bay līci. Apartamentos ir virtuve ar visām nepieciešamajām iekārtām, viesistaba, satelīttelevīzija, wifi, kondicionieris, veļasmašīna, balkons ar skatu uz līci. Tiek nodrošināta gultas veļa un dvieļi, kā arī iknedēļas uzkopšana. Veikali, autobusa pieturas, kafejnīcas, restorāni un promenāde atrodas gājiene attālumā. Ēdināšana netiek nodrošināta.
Cenas - no 385 eiro nedēļā
Iespējams pasūtīt dzīvošanu arī dažādu kategoriju viesnīcās.

Pasākumu programma

Mācības Maltā nozīmē, ka skolēniem būs iespēja izbaudīt sauli, jūru un gadsimtiem ilgu vēsturi, kas apvienota ar angļu valodas nodarbībām un jauniem draugiem no visas pasaules. Skola piedāvā izcilu pasākumu programmu. Studentus gaida ekskursijas ar profesionāliem gidiem pa Valetu un Mdinu; atpūta Maltas smilšu pludmalēs; sporta pasākumi, putu diskotēkas, diskotēkas pludmalēs, bārbekjū, boulings un daudzas citas aktivitātes.
Izklaides programma ir iekļauta bērnu programmas cenā, bet pieaugušo programmai tā tiek apmaksāta atsevišķi.

Mācību programmas
Ģimenes programmu ietvaros vecāki izvēlas vienu no kursu veidiem pieaugušajiem, bet bērni mācās vienā no bērnu programmām (atkarībā no vecuma).

Programmas pieaugušajiem:

General English
Kurss (20 nodarbības nedēļā) studentiem ar priekšzināšanām (jābūt vismaz elementary līmenim). Minimālais kursu ilgums – 1 nedēļa.
Kursu cena: no € 215 nedēļā

Business English
Kurss biznesa cilvēkiem un profesionāļiem, kas vēlas uzlabot savas valodas zināšanas biznesa jomā: darba pārrunas, tikšanās un konferences, prezentācijas, finanses, starptautiskās attiecības, atskaišu veidošana, biznesa sarakste u.tml.
Maksa – no € 350 nedēļā.

Programmas bērniem:
Kids Club (4-11 gadi)
Bērni apgūst valodu ar spēļu palīdzību, runājot par šādām tēmām: mājdzīvnieki, apģērbs, krāsas, skaitļi, alfabēts, apkārtējā pasaule, kā arī mācās valodu ar dažādu bērnu dziesmiņu, dzejolīšu, krāsošanas, zīmēšanas, modelēšanas un citu aizraujošu nodarbju palīdzību. Cilvēku skaits grupā – 6. Nodarbību skaits nedēļā – 23.5. Iespējams piedalīties ar visiem valodas zināšanu līmeņiem.
Kursu cena – no € 215 nedēļā.
 
Teens Club  (10-17 gadi)
Kurss pusaudžiem ar mērķi attīstīt valodu nepiespiestā gaisotnē nodarbību laikā, kā arī pielietot savas zināšanas praksē ārpusklases pasākumos, izbaudot jūru un sauli kopā ar draugiem no visas pasaules. Cilvēku skaits grupā – 14. Nodarbību skaits nedēļā – 23.5. Minimālais valodas līmenis – elementary.
Cena – no € 215 nedēļā

Papildus pakalpojumi:
transfēri no/uz lidostu (sākot no € 50 vienā virzienā);
skolas reģistrācijas maksa (€ 65 no ģimenes);
aģentūras reģistrācijas maksa (€ 65 no ģimenes).

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu