BALTIC COUNCIL - ACE English Malta

ACE English Malta

Atrašanās vieta

St Julian's

ACE English Malta atrodas tirdzniecības kompleksa Bay Street ēkā Maltas populārākajā pilsētā St Julian’s. Šeit atrodas daudzas bodītes, restorāni, kafejnīcas, veikali un atpūtas un izklaides vietas. Pavisam netālu ir arī populārā smilšu pludmale St Georges Bay un Paceville, kas ir Maltas atpūtas un nakts dzīves centrs. Šis ir tūristu iecienītākais rajons, kam raksturīgas greznas viesnīcas, diskotēkas, bāri, restorāni un dažādas citas izklaides.

Skola
ACE English Malta ir pirmā un vienīgā skola, kas atrodas tirdzniecības kompleksā. Visas 25 mācību auditorijas ieturētas vienā stilā un katra interjera detaļa ir pārdomāta līdz pēdējam sīkumam. Klases ir aprīkotas ar modernākajām tehnoloģijām – interaktīvajām tāfelēm, gaisa kondicionieriem un bezmaksas Wi-Fi tīklu visā skolas teritorijā. Skolai ir sava bibliotēka, interneta kafejnīca, dzērienu un ēdienu automāti, mājīga atpūtas zona un liela terase. Visas skolas telpas ir aprīkotas ar gaisa kondicionieriem. Skolu ir akreditējusi Maltas Izglītības ministrija.

Dzīvošana
Skola piedāvā dažādus izmitināšanas variantus: maltiešu ģimenē (sākot no 230 EUR nedēļā), apartamentos un 3-5 zvaigžņu viesnīcās.

Apartamenti
Visi apartamenti atrodas ne vairāk kā 20 minūšu gājiena attālumā no skolas. Tajos atrodas labiekārtota virtuve, tiek nodrošināta gultas veļa, dvieļi un iknedēļas uzkopšana. Ēdināšana netiek nodrošināta.
Cena – sākot no 240 EUR nedēļā no cilvēka.

Bay Street Hotel 4*
Viesnīca be.HOTEL ar skolu atrodas vienā kompleksā, līdz ar to šis variants ir ļoti piemērots ģimenēm ar bērniem. Līdzās skolai un viesnīcai izklaides un tirdzniecības kompleksā Bay Street Complex atrodas dažādi veikali, nelielas bodītes, restorāni, kafejnīcas, suvenīru veikaliņi un daudz kas cits.

Video

Intercontinental Hotel 5*
Eleganta pieczvaigžņu viesnīca, kas atrodas pretī skolai. Katrā istabā ir balkons, plaša vannas istaba, ātrs internets, satelīttelevīzija, seifs, minibārs, kafijas automāts, gludeklis, telefons un fēns. Viesnīcas astoņos restorānos un piecos bāros ir plašs ēdienu un dzērienu klāsts, sākot no Vidusjūras ēdieniem līdz pat izmeklētām austrumu uzkodām. Viesnīcā ir vaļējs baseins ar pasakainu skatu, slēgts apsildāmais baseins, miniklubs bērniem, spa centrs ar tradicionālo turku pirti jeb hammāmu, frizētava un biznesa centrs. Viesnīcai ir sava smilšu pludmale ar bāru, restorānu un dažādiem ūdens sporta veidiem.

Pasākumu programma
Maltas salu arhipelāgs apmierinās pat visprasīgākos cilvēkus, jo tur pieejamas ekskursijas baznīcās un tempļos, kā arī vienmēr var atpūsties pludmalē vai piedalīties dažādās ūdens sporta veidu nodarbībās. Skola studentiem piedāvā plašu ekskursiju un pasākumu programmu (par atsevišķu samaksu).
Tipiskā pasākumu programmā iekļauts vēsturisko pilsētu Mdinas un Valletas apmeklējums, atpūta pludmalē, pasākumi uz jahtas (vasaras laikā), kā arī safari apmeklējums ar džipu un ekskursijas pa salu (ziemas periodā). Skola piedāvā lielu sporta pasākumu izvēli: golfs, teniss, jāšanas sports, fitnesa nodarbības, trenažieru zāles un spa kompleksu apmeklējumi.
Vidusjūras skaidrie ūdeņi pievelk daudzus zemūdens peldēšanas cienītājus. Zemūdens rifi, noslēpumainas alas un nogrimuši kuģu vraki neatstās vienaldzīgu pat vispieredzējušāko nirēju. Lielu cieņu studentu vidū ieguvusi arī burāšana, kuras apmācībai Maltā ir īpaši piemēroti apstākļi.
Lielākajā daļā ekskursiju vecāki var piedalīties kopā ar bērniem.

Mācību programmas

Programmas pieaugušajiem
Ģimenes programmā iekļautas 20 angļu valodas nodarbības nedēļā un aizraujoša pasākumu un ekskursiju programma. Maksimālais studentu skaits klasē – 10.
Programmas ietvaros tiek attīstītas visas četras valodu prasmes – lasīšana, rakstīšana, runāšana un klausīšanās. Nodarbības notiek pēc komunikatīvās mācību metodes visiem mācību līmeņiem. Par papildus maksu iespējams pasūtīt individuālas nodarbības vai biznesa angļu valodas kursus. Skola vecāku mācību laikā piedāvā aukles pakalpojumus bērniem no 6 mēnešu līdz 4 gadu vecumam.
Cena – sākot no 245 EUR nedēļā.

Programmas bērniem

ACE Kids Group (3-5, 6-9, 10-12 gadi)

Šajā programma iekļautas 3 mācību stundas dienas pirmajā pusē. Aizraujošas nodarbības ir izstrādātas ņemot vērā audzēkņu vecumu un sākotnējo valodas zināšanu līmeni. Dienas otrā pusē bērni var doties ekskursijās un piedalīties pasākumos kopā ar vecākiem vai peldēt, spēlēt tenisu un futbolu, kā arī zīmēt (par papildus samaksu). Vakarus bērni parasti pavada kopā ar vecākiem, bet skola piedāvā arī aukles pakalpojumus.
Cena – sākot no 280 EUR nedēļā.

ACE Teens Group

Kursā iekļautas 3 angļu valodas mācību stundas grupā dienas pirmajā pusē. Ir iespējams par papildus maksu pieteikties individuālām nodarbībām. Mācības notiek nepiespiestā gaisotnē, un tiek izmantoti dažādi audiovizuālie materiāli. Līdz ar to bērni nemanot apgūst jaunus vārdiņus un izteicienus un pilnveido savas gramatikas prasmes. Dienas otrā pusē bērni var pavadīt laiku kopā ar vecākiem vai piedalīties pasākumos, ko organizē skola. Par papildus maksu skolā piedāvā peldēšanas, futbola un tenisa nodarbības. Programmā iekļauta 1 ekskursiju uz pusi dienas un 1 ekskursija uz pilnu dienu nedēļā. Vakarus bērni var pavadīt kopā ar vecākiem vai piedalīties skolas rīkotajos pasākumos – apmeklēt kinoteātri, spēlēt boulingu un piedalīties dažādās spēlēs pludmalē.
Cena – sākot no 280 EUR nedēļā.

Papildus izdevumi:

transfēri no/uz lidostu (sākot no 50 EUR abos virzienos no ģimenes);
skolas reģistrācijas maksa (45 EUR no cilvēka);
aģentūras reģistrācijas maksa (65 EUR no ģimenes);
pasākumu programma (cena atkarīga no izvēlētās pasākumu un ekskursiju programmas).

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu