BALTIC COUNCIL - English in Cyprus

English in Cyprus

Atrašanās vieta

Lieliskas pludmales, koka piļu drupas, vēl no skolas soliem pazīstami skati un nosaukumi, karstas smiltis un mūsdienīgas pilsētas – to visu var atrast Kiprā! Pavadiet neaizmirstamu atvaļinājumu vai brīvlaiku dienvidu saules spozmē uz šīs Vidusjūras salas, mācoties angļu valodu un izbaudot atpūtu, tūristu izklaides un vienu no pasaulē modernākajām atpūtas industrijām.
Sākumā doma par to, ka jāapgūst angļu valoda Kiprā, noteikti šķiet dīvaina, tomēr, pateicoties šīs salas vēsturiskajai saiknei ar Lielbritāniju, angļu valodā šeit runā gandrīz visi. Uz Kipru var aizlidot no ļoti daudzām Eiropas valstīm, kas dod iespēju tikai dažu stundu laikā nonākt mūžīgajā vasarā, kur saule spīd 360 dienas gadā.
Limasola ir Kipras otrā lielākā pilsēta, kurā tūristu aktivitātes neapstājas arī ziemas mēnešos. Pilsēta kā magnēts pievelk jauniešus no dažādām pasaules valstīm, kuri alkst redzēt kosmopolītisko Limasolu. Šeit patīk atpūsties arī ģimenēm ar bērniem. Paši mazākie ceļotāji noteikti izbaudīs trīs ūdens parkus, atrakciju parku un Kiprā vienīgo zoodārzu, kas atrodas atrakciju parka teritorijā.

Skola

Modernā Malvern House Cyprus skola atrodas pašā Limasolas centrā. Tajā ir 18 mācību klases, kas aprīkotas ar kondicionieriem, interaktīvajām tāfelēm un bezvadu internetu, kā arī tajā atrodama bibliotēka, valodu laboratorijas, atpūtas istaba studentiem un kafejnīca.
Visiem skolas pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā valoda, un viņi savā mācību procesā izmanto mūsdienīgas darba metodikas un tehnoloģijas. Skola strādā pēc komunikatīvās metodikas, kas ļauj studentiem pilnībā iejusties valodas vidē un īstenot iegūtās zināšanas reālās dzīves situācijās.

Mācību programmas

Skola piedāvā programmas jauniešiem un pieaugušajiem, kā arī programmas visai ģimenei ar bērniem.

Video

Cenas ir norādītas eiro (EUR)
! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2024. g.) Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
English Parent + Child (20 stundas х 45 min.nedēļā)

Šī programma izstrādāta vecākiem ar bērniem, kuri vēlas pavadīt savas brīvdienas lietderīgi, atpūšoties kūrortā un papildinot savas angļu valodas zināšanas.

Pieaugušie var izvēlēties programmu, kurā iekļautas 20 angļu valodas nodarbības nedēļā rītos vai vakaros. Tajā pašā laikā bērni piedalās programmā Early Years (5 – 8 gadi) vai Young Learners (9 – 15 gadi). Svarīgi ir tas, ka gan bērni, gan vecāki mācās vienā laikā un atrodas vienā ēkā. Bērni tiek sadalīti grupās pēc vecuma un valodas zināšanu līmeņa. Brīvo laiku ģimenes var pavadīt baudot Kipras skaistos skatus, piedaloties skolas pasākumu programmā un pavadot laiku pludmalē.

Early Years (5 – 8 gadi)
Šīs programmas pamatā ir mērķis iesaistīt bērnus dažādās interaktīvās spēlēs un aktivitātēs, jo, pateicoties dziesmiņām, dzejoļiem, spēlēm, rokdarbiem, rotaļām un zīmēšanai, bērnu angļu valodas spējas attīstās apbrīnojami ātri.

Young Learners (9 – 15 gadi)
Šī programma izstrādāta speciāli skolas vecuma bērniem, un tā sastāv no divām galvenajām daļām:
1. Teorētisko zināšanu attīstīšana ar mācību materiālu palīdzību.
2. Dalība dažādos projektos, kas palīdz attīstīt komunikācijas prasmes. 
Lai sekotu līdzi skolēnu progresam, katru nedēļu tiek rakstīti testi, un kursa noslēgumā tiek izsniegts sertifikāts, kurā aprakstīti arī ieteikumi tālākai valodas prasmju attīstībai.

490.00

Dzīvošana

Studenti tiek izmitināti ģimenēs, divās rezidencēs, kā arī dažādu kategoriju viesnīcās. Dzīvošanas cenas tiek sniegtas pēc pieprasījuma, un tās atkarīgas no dzīvošanas un ēdināšanas tipa, kā arī cilvēku skaita.

Blue Crane Apartments rezidence

Blue Crane Hotel Apartments - ērtajā viesnīcas kompleksā, ko ieskāvis ēnains dārzs, tiek piedāvāti visi nepieciešamie viesnīcas pakalpojumi. Komplekss atrodas vēsturiskajā Amathus rajonā, kurā izvietoti daudzi veikali, kafejnīcas un naktsklubi.
Ēdināšana: bez ēdināšanas / Bed&Breakfast / Half Board / Full Board
Aprīkojums un pakalpojumi: restorāns, bārs, dārzs, tenisa korts, sauna, galda teniss, lielais baseins, kondicionieris, telefons, televizors, seifs (par papildus samaksu). Katrā numuriņā ir neliela virtuve, vannas istaba un balkons ar skatu uz jūru.

Tasiana Apartments
Šis dzīvošanas variants ir ļoti piemērots jauniešiem, kuri vēlas pilnveidot savas valodu zināšanas kopā ar studentiem no visas pasaules. Rezidence atrodas tūristu rajonā tikai 300 metru attālumā no jūras. Turpat ir arī veikali, bāri, restorāni un nakts klubi. Studenti tiek izmitināti studijas tipa dzīvokļos.
Ēdināšana: bez ēdināšanas.
Aprīkojums un pakalpojumi: bezvadu internets, vannas istaba un neliela virtuvīte katrā numurā, ledusskapis, elektriskā tējkanna, televizors, kondicionieris.

Amathus Hotel, 5 *

Eleganta viesnīca, kas atrodas tūristu rajonā tikai 10 minūšu brauciena attālumā no skolas.
Ēdināšana: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board
Aprīkojums un pakalpojumi: fitnesa centrs, baseins, tenisa korti, privātā pludmale.

Mediterranean Beach Hotel 4 *

Ērta viesnīca Limasolas tūristu rajonā 10 minūšu brauciena attālumā no skolas.
Ēdināšana: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board
Aprīkojums un pakalpojumi: privātā pludmale, sporta zāle, baseins, sauna un džakuzi.
Navarria Hotel 3 *
Viesnīca atrodas tūristu rajonā tikai 5 minūšu gājiena attālumā no skolas.
Ēdināšana: Bed & Breakfast / Half Board / Full Board
Aprīkojums un pakalpojumi: sporta zāle, sauna, pirts, skaistuma salons, galda teniss, lielais baseins.

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošanas cena - pēc pieprasījuma, ir atkarīga no sezonas un cilvēku skaita

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs abos virzienos (Larnakas lidosta)
160.00

Pasākumu programma

Skola organizē aizraujošu pasākumu programmu, tai skaitā ekskursijas uz ievērojamākajām apskates vietām un iepazīšanos ar vietējām tradīcijām. Pasākumu programmā ietilpst nacionālā parka “Kipras nakts” apmeklējums, ekskursijas uz antīko Kurionas pilsētu un Kipras galvaspilsētu Nikosiju, katamarānu kruīzs, brauciens ar džipu pa safari, akvaparku apmeklējums un daudzi citi pasākumi.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Skolas reģistrācijas maksa
130.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu