BALTIC COUNCIL - Izglītība ārzemēs

Palīdzība dokumentu noformēšanā bakalaura programmām

Mācību programmas un universitātes izvēle ir pirmais solis pretī veiksmīgai karjerai, un šis solis var ietekmēt ļoti daudzus tālākās dzīves aspektus. Izmantojiet mūsu palīdzību dokumentu noformēšanā UCPS (Universities & Colleges Placement Service), un mēs jums palīdzēsim spert šo pirmo, ārkārtīgi svarīgo soli.
Pēdējo gadu laikā Baltic Council palīdzējuši tūkstošiem jauniešu sasniegt savus mērķus un iestāties labākajās Lielbritānijas universitātēs, tai skaitā Oxford, Cambridge, London School of Economics un daudzās citās prestižās mācību iestādēs.


Reģistrācija bezmaksas konsultācijai

UCAS
Universities & Colleges Admissions Service

Lielbritānijā ir vairāk nekā 150 universitātes un koledžas, kuras piedāvā plašu klāstu akreditētu mācību programmu. Pieteikšanās šīm mācību iestādēm notiek centralizēti caur UCAS sistēmu, kur reģistrējas gan britu, gan ārvalstu abiturienti, tādējādi sākot garo un nebūt ne vienkāršo iestāšanās procesu.

Pieteikumu universitātēm vēlams iesniegt līdz 15.janvārim, bet Oksfordas un Kembridžas universitātēm, kā arī medicīnas programmām – līdz 15.oktobrim. UCAS formā jānorāda ne vairāk par 5 mācību programmām un akadēmiskie rezultāti pieteikuma iesniegšanas brīdī, kā arī jāievieto motivācijas vēstule un raksturojums no skolotāja. Pieteikuma iesniegšanas periods un pareiza tā noformēšana ir viens no svarīgākajiem iestāšanās posmiem.


UCPS
Universities & Colleges Placement Service

Baltic Council for International Education ir oficiāls UCAS centrs, kas palīdz iestāties labākajās britu universitātēs. Jau daudzus gadus mūsu iestāšanās pakalpojumus UCPS izmanto simtiem skolu absolventi un studenti. Mēs bijām pirmie, kas sāka piedāvāt šādu pakalpojumu, dodot jauniešiem iespēju iestāties jebkurā no 160 Lielbritānijas universitātēm vai koledžām.

Iestāšanās pakalpojumam UCPS ir 2 etapi. Pirmajā etapā topošie studenti iepazīstas ar britu izglītības sistēmu, kā arī saņem informāciju par universitātēm, koledžām, mācību programmām, iestāšanās prasībām, pieteikuma iesniegšanas procesu, reģistrēšanos UCAS sistēmā, mācību finansēšanu, studiju kredītiem un citiem aktuāliem jautājumiem.

Otro UCPS etapu izvēlas tie jaunieši, kuriem ir nepieciešama papildus palīdzība, un tajā ietilpst kopīga mācību iestādes un programmas izvēle, ņemot vērā akadēmiskos mērķus un profesionālās vēlmes; iepazīšanās braucienu organizēšana; kopīga UCAS formas aizpildīšana (dokumentu noformēšana un iesniegšana, ieskaitot palīdzību anketu aizpildīšanā, motivācijas vēstules rakstīšanā, dokumentu tulkošanā, rekomendācijas vēstules sagatavošanā un/vai pārbaudīšanā); dokumentu iesniegšanas termiņu kontrole; palīdzība studiju kredīta formu aizpildē; dzīvošanas vietas izvēle un pieteikšanās; citu jautājumu kopīga risināšana. Tieši otrais UCPS etaps ir vissvarīgākais iestāšanās procesā un nosaka daudzu jauniešu nākotni.

Mēs jums piedāvāsim piemērotāko pakalpojuma UCPS kategoriju atkarībā no jūsu akadēmiskajiem rādītājiem un mērķiem.

Ja vēlaties izmantot mūsu palīdzību, lai iestātos kādā no britu universitātēm, lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@balticcouncil.org.


Papildus informāciju skatiet sadaļā KONTAKTI. 

 

Uz augšu