BALTIC COUNCIL - Izglītība ārzemēs

Universitātes

Lielbritānijā ir vairāk nekā 150 universitātes un koledžas, kas piedāvā plašu klāstu akreditētu mācību programmu. Pieteikumu izsniegšana šajās universitātēs notiek centralizēti UCAS sistēmā. Gan britu, gan ārvalstu skolu beidzēji reģistrējas elektroniskajā sistēmā UCAS, tādējādi uzsākot ilgo un nebūt ne vienkāršo iestāšanās procesu.
Pieteikumus ieteicams iesniegt ne vēlāk kā līdz 15. janvārim. Tādās augstākās izglītības iestādēs kā Oksforda un Kembridža, kā arī medicīnas, zobārstniecības un veterinārijas skolās pieteikuma termiņš ir vēl ātrāks – 15. oktobris.
Jau daudzus gadus mēs palīdzam topošajiem studentiem izvēlēties piemērotākās mācību iestādes un programmas, kā arī organizējam visu iestāšanās procesu, kopīgi pētām iespējamos dzīvošanas variantus, aizpildām finansējuma formas un risinām jebkurus citus jautājumus, kas saistīti ar dzīvi un mācībām Lielbritānijā.
Lai jums būtu iespēja gūt pirmo ieskatu par Lielbritānijas universitātēm, iepazīstināsim Jūs ar dažām no tām. Reģistrējieties bezmaksas konsultācijai, un kopīgi mēs uzsāksim šo sarežģīto, bet pareizo ceļu uz tām Lielbritānijas universitātēm, kas atbilst jūsu akadēmiskajām dotībām un profesionālajiem mērķiem.

Izmantojiet mūsu pakalpojumu Palīdzība dokumentu noformēšanā bakalaura programmām

Uz augšu