Dulwich College

Atrašanās vieta

Londonas piepilsēta

Kursa ilgums – 2-5 nedēļas
Vecums – 12-17 gadi
Skolēnu skaits klasē – 12-15
Nodarbību skaits nedēļā – 15 stundas vispārējā angļu valoda + 6 stundas angļu valoda darbībā + 6 stundas sports
Programma: angļu valoda + aktīva atpūta
Dzīvošana skolas kopmītnē

Skola
Dulwich College – slavena angļu internātskola, kas dibināta 1619.gadā. Lieliskā vēsturiskā ēka, kas atrodas skolas teritorijas centrā, ir saglabājusies kopš 1868.gada. Šeit ir mācījušies ievērojami angļu, kā arī citu valstu politiķi, rakstnieki un zinātnieki. Skolēniem no citām valstīm, kuri šeit ierodas uz vasaras programmu, tiek dota brīnišķīga iespēja mācīties un atpūsties tradicionālajā angļu aristokrātijas skolā un tajā pašā laikā - ar mūsdienīgu aprīkojumu. Skolas plašajā zaļajā teritorijā atrodas mācību korpusi, kopmītnes, 3 bibliotēkas, mūsdienīgs sporta komplekss ar baseinu, 9 tenisa korti, teātris, mākslas centrs, datoru centrs un daudz kas cits. Pateicoties nelielajam attālumam līdz Londonas centram, programmas laikā tiek rīkotas vairākas ekskursijas uz Londonas ievērojamākajām vietām.

Programma
„English & Activity Course” programma ir veidota tā, ka katru dienu skolēniem ir 3 nodarbības vispārējā angļu valoda un 2 nodarbības „angļu valoda darbībā”. Vispārējās angļu valodas nodarbības pasniedzēji izmanto dažādus mācību materiālus, ņemot vērā konkrētās grupas līmeni, pilnveidojot visas valodas iemaņas. Liela uzmanība tiek pievērsta tam, lai veidotu skolēnos pārliecību par savām spējām lietot angļu valodu kā sazināšanās līdzekli. „Angļu valoda darbībā” nozīmē, ka skolēniem piedāvā izmantot angļu valodu dažādos, priekš viņiem jaunos, virzienos, kā piemēram, mūzika, filmu veidošana, drāma, māksla vai IT.

Video


Ārpusklases pasākumi

Katru nedēļu tiek rīkotas 2 ekskursijas uz visu dienu, no kurām viena – uz Londonu. Savas programmas laikā skolēni redzēs Bekingemas pili, Šekspīra teātri „Globuss”, Taueru, Vestminsteras Abatiju, Tate Modern galeriju, tenisa muzeju Vimbldonā, kā arī piedalīsies kruīzā pa Temzu. Skola rīko ekskursijas arī uz tādām vietam, kā Oksforda, Braitona, Līdsas pils un Česingtonas piedzīvojumu parks. Katru dienu pēc nodarbībām tiek rīkoti dažādi pasākumi: sporta spēles un sacensības, viktorīnas, talantu šovi, diskotēkas, bārbekju, teātra uzvedumi u.c


Dzīvošana

Skolas teritorijā ir 4 kopmītnes: 2 – vecākajiem skolēniem un 2 – jaunākajiem. Visas telpas ir nesen remontētas un iekārtotas ar jaunām mēbelēm. Vecākie skolēni dzīvo istabās pa 1-2, jaunākie – 2-6. Katrā kopmītnē ir atpūtas istabas ar televizoru, DVD un datoriem (ar interneta pieslēgumu). Un katrā no tām dzīvo skolas darbinieki, lai nodrošinātu un uzturētu kārtību.


Datumi un cenas (2022 g.)

11.07 - 25.07, 2 nedēļas
25.07 - 08.08, 2 nedēļās
01.08 - 15.08, 2 nedēļas
11.07 - 01.08, 3 nedēļas
25.07 - 15.08, 3 nedēļās
11.07 - 08.08, 4 nedēļas
11.07 - 15.08, 5 nedēļās
 

Cenas ir norādītas angļu mārciņās (GBP) nedēļā.

 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Activity - 2 nedēļās
3,000.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Activity - 3 nedēļās
4,275.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Activity - 4 nedēļās
5,500.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Activity - 5 nedēļās
6,700.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Aģentūras reģistrācijas maksa
55.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu