BALTIC COUNCIL - Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute

Atrašanās vieta

Skola Emerald Cultural Institute atrodas Dublinā – Īrijas galvaspilsētā, pilsētā ar vairāku gadsimtu vēsturi. Neskatoties uz lielas pilsētas priekšrocībām  un trūkumiem, galvaspilsēta Dublina ir spējusi saglabāt savu neatkārtojamo šarmu un pievilcību.

Dublina piedāvā plašas iespējas atpūtai un izklaidei: teātrus, populāros īru krogus un īru mūziku. Attīstītā dzelzceļu un autobusu satiksme sniedz iespēju apmeklēt arī citas gleznainās Īrijas vietas – Gelveju, Korku, Kerri, Dunegalu.

Skola

Skolu Emerald Cultural Institute  ir dibinājis slavenās Trinity College beidzējs 1986. gadā. Pateicoties augsti kvalificētam personālam, skola iekarojusi reputāciju kā profesionāla un akadēmiska mācību iestāde.

Galvenā skolas ēka atrodas Palmerston Park rajonā. Tas ir kluss Dublinas rajons, ideāla vieta nopietnām mācībām. Līdz pilsētas centram kursē autobusi, un brauciens aizņem 15-20 minūtes.

Vasaras kursi notiek vairākos mācību centros Dublinas dienvidu daļā. Pateicoties piedāvātajiem kvalitatīvajiem pakalpojumiem, skola iekarojusi atzinību no dažādu pasaules valstu studentu puses.

Apgūt svešvalodu valstī, kur tajā runā visi, sniedz studentiem unikālu iespēju iegūtās zināšanas pielietot praksē.

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi

Skolā ir 24 komfortablas, aprīkotas un gaišas mācību klases. Divas multimēdiju valodas labratorijas, kas kalpo par audiālo prasmju un izrunas attīstīšanu pašmācības ceļā, kā arī pieredzējušu pasniedzēju vadībā.

Skolai ir liela kolekcija mūsdienu videofilmu, kā arī grāmatu, žurnālu un avīžu. Datoru klase aprīkota ar 25 datoriem ar interneta pieeju un elektronisko pastu. Lasītavā studenti var sagatavoties nodarbībām vai palasīt mierīgā atmosfērā. Ik dienu studentu rīcībā ir ēdnīca, kurā var izvēlēties karstos ēdienus un aukstās uzkodas.

Mācību programmas

  

Video

Visiem šīs skolas pasniedzējiem ir augstākā izglītība un svešvalodas pasniedzēja kvalifikācija. Daudziem no viņiem ir pieredze valodas pasniegšanā specializētās jomās, kā arī darba pieredze ārzemēs. Mācību procesā pielieto tikai jaunākos mācību materiālus. Mācību programmu direktors seko līdzi skolēnu progresam. Visi pasniedzēji regulāri iziet kvalifikācijas paaugstināšanas kursus.

Pirmajā mācību dienā studenti iziet rakstisku un mutisku valodas līmeņa noteikšanas testu. Papildus tam, studenti saņem noderīgu informāciju, kas nepieciešama mācību procesā – personapliecinošu skolas dokumentu, informāciju par pilsētu, kā arī iepazīšanās ar skolu.

Cenas ir norādītas eiro (EUR).

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2024.g.)
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive course (20 stundas x 60 min.nedēļā)

Dotais kurss attīsta visas valodas prasmes – audiālo uztveri, sarunvalodu, lasīšanu un rakstību. Kursi iesācējiem notiek fiksētos datumos visa gada garumā. Regulāri notiek testēšana studenta progresa noteikšanai. Dotais kurss var tikt kombinēts ar sarunvalodas nodarbībām vai individuālajām nodarbībām dienas otrajā daļā.

Minimālais vecums: 18
Valodas zināšanu līmenis: no elementary līdz advanced
Cilvēku skaits grupā: 14
Kursu ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 60 minūtēm
Kursu sākums: pirmdienās
340.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Combined course (20 + 5 ind.stundas nedēļā)

Dotais kurss ideāli piemērots studentiem, kuriem ir ierobežots laiks vai ir interese par kādu specifisku tēmu, kurai viņi vēlas pievērst uzmanību individuālo nodarbību laikā. Students var saskaņot nodarbības sev ērtā laikā, lai nelaistu garām pasākumu programmu.

Minimālais vecums: 18
Valodu zināšanu līmenis: no elementary līdz advanced
Cilvēku skaits grupā: 14
Kursu ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 60 minūtēm + 5 individuālās nodarbības
Kursu sākums: pirmdienās
715.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive Plus (26 stundas x 60 min.nedēlā)
Dotais kurss paredzēts studentiem, kuri vēlas papildināt savas vispārējās angļu valodas nodarbības ar sarunvalodas attīstīšanu. Šīs nodarbības notiek dienas otrajā daļā nelielās grupās. Grupu nodarbību daļa iespējama trīs līmeņos sākot no Pre-intermediate līmeņa.
 
Minimālais vecums: 18
Valodas zināšanu līmenis: visi līmeņi, grupās no pre-intermediate
Cilvēku skaits grupā: 14, grupās dienas otrajā daļā – 8 
Kursu ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits: 20 nodarbības pa 60 minūtēm + 6 grupu nodarbības dienas otrajā daļā
Kursu sākums: pirmdienās
 
430.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
IELTS course (20 stundas x 60 min.nedēļā)
Kurss paredzēts studentiem, kuri vēlas sagatavoties IELTS  eksāmena kārtošanai. Maksa par eksāmena kārtošanu neietilpst kursu cenā.

Minimālais vecums
: 18
Valodas zināšanu līmenis: sākot no Intermediate
Cilvēku skaits grupā: 14
Kursu ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 60 minūtēm
340.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive + Business (26 stundas x 60 min.nedēļā)
Kurss paredzēts studentiem, kuri vēlas papildus apgūt biznesa angļu valodu. Nodarbības notiek dienas otrajā daļā nelielās grupās. Galvenais kursa mērķis ir attīstīt komunikatīvās prasmes biznesa vidē.
 
Minimālais vecums: 21
Valodas zināšanu līmenis: sākot no Intermediate
Cilveku skaits grupā: 14, dienas otrajā daļā - 6 
Kursu ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 60 minūtēm + 6 stundas grupu nodarbības dienas otrajā daļā  
Kursu sākums: pirmdienās
 
435.00

Dzīvošana

Visas viesģimenes iziet rūpīgu atlasi un regulāras parbaudes. Īrijā ir augstu attīstītas viesmīlības tradīcijas, kas sniedz iespēju studentiem justies kā mājās un sarunāties angliski nepiespiestā atmosfērā. Vienas nacionalitātes studenti netiek izmitināti kopā, izņemot tos gadījumus, kad tas tiek atrunāts iepriekš. Bērni parasti dzīvo istabās pa divi. Otrs students ir no citas valsts. Bērniem dzīvošana ģimenē ietver pilnu pansiju, pieaugušajiem – brokastis un vakariņas darba dienās un pilnu pansiju brīvdienās.

Skola piedāvā organizēt dzīvošanu viesnīcās, viesu namos un dzīvokļos. Doto dzīvošanas veidu cenā nav iekļauta ēdināšana. Visas viesnīcas atrodas netālu no skolas. Maksa atkarīga no viesnīcas kategorijas vai dzīvokļa platības un aprīkojuma.

 

! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā.

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošana ģimenē (SGL, brokastis un vakariņas)
Visas viesģimenes iziet rūpīgu atlasi un regulāras pārbaudes. Īrijā ir augstu attīstītas viesmīlības tradīcijas, kas sniedz iespēju studentiem justies kā mājās un sarunāties angliski nepiespiestā atmosfērā. Vienas nacionalitātes studenti netiek izmitināti kopā, izņemot tos gadījumus, kad tas tiek atrunāts iepriekš. Dzīvošana ģimenē ietver brokastis un vakariņas darba dienās un pilnu pansiju brīvdienās.
 
No jūnija līdz septembrim studentiem līdz 30 gadu vecumam dzīvošana divvietīgā istabā.
285.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošana rezidencē (SGL, bez ēdināšanas)
370.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa (jūlijs, augusts)
40.00

Transfērs

Skola piedāvā transfēra organizēšanu par papildus samaksu. Skolas pārstāvis sagaidīs studentu lidostā un aizvedīs līdz apmešanās vietai. Studenti var arī paši pasūtīt taksometru vai izmantot sabiedrisko transportu.

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs vienā virzienā (Dublina)
100.00

Pasākumu programma

Pasākumu programma ir neatņemama mācību procesa sastāvdaļa, un tā veicina valodas apgūšanu.

Pasākumu programma sniedz studentiem iespēju labāk iepazīt valsts kultūru un izjust īru dzīves stilu. Visa gada garumā pasākumu programmā ir iekļauti šādi pasākumi –video vakari, vēsturisku un kultūras vietu apmeklējumi, speciālas cenas sporta centra apmeklējumiem, vakari tradicionālajos īru krogos ar īru mūziku un dejām. General Course cenā ir iekļautas divas ekskursijas nedēļā. Studentiem ir iespēja par papildus samaksu piedalīties citos pasākumos un ekskursijās. Vasaras pasākumu programmā ir iekļauti 5 pasākumi pēcpusdienā un divi vakara pasākumi. Brīvdienās tiek piedāvātas ekskursijas par papildus samaksu.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Skolas reģistrācijas maksa
150.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00
Uz augšu