St Edward's School Oxford (12-17 g.)

Atrašanās vieta

Oxford

Atrašanās vieta
Oksforda – Oksfordšīras grāfistes galvaspilsēta. Šī pilsēta ir labi pazīstama pateicoties vienai no vecākajām Eiropas mācību iestādēm – Oksfordas universitātei. Oksforda ir ērta, glīti sakopta pilsēta ar skaistiem parkiem, koši zaļiem mauriņiem un plaukstošām puķu dobēm. Tai raksturīgais arhitektūras stils ir gotika: tievas smailes, mozaīkas uz katoļu baznīcu logiem un īpaša izsmalcinātība. Pilsētā ir daudz dažādu veikalu, tirdziņu, galeriju un muzeju, kā arī iespēju brīvā laika pavadīšanai kopā ar draugiem – 
Oksfordā ikviens var atrast sev piemērotu nodarbošanos, vai tā būtu veikalu, tirgus, galeriju un muzeju apmeklēšana vai aktīva atpūta pie dabas.

Skola
Vasaras programma notiek St Edward’s skolā, kas atrodas netālu no pilsētas centra. Skola tika dibināta 1863. gadā un šobrīd ir viena no prestižākajām privātajām skolām Lielbritānijā. Slēgtajā skolas teritorijā ir mierīgi un droši, īpašu atmosfēru rada mūsdienīgo mācību apstākļu apvienojums ar vēsturiskajām skolas ēkām.
Skola piedāvā daudz dažādas iespējas nodarboties ar sportu. Teritorijā ir golfa laukumi, slēgtais tenisa korts, futbola laukums, sporta zāle, dažādu sporta spēļu laukumi, slēgtais un āra baseins, kā arī deju studija.

Mācību programmas un pasākumi
English Active – programma 12 līdz 17 gadus veciem skolēniem, kas ietver sevī angļu valodas apguvi kopā ar papildus interesēm profesionālu pasniedzēju/treneru vadībā - mākslu un dizainu, basketbolu, deju, drāmu, futbolu, golfu, fotografēšanu un tenisu.

English Plus –  programma 12 līdz 17 gadus veciem skolēniem, kas ietver sevī teorētiskās angļu valodas nodarbības no rīta un praktiskās valodas nodarbības pēcpusdienās. Šī kombinācija ļauj audzēkņiem ievērojami uzlabot savas valodu prasmes īsā laikā.

Future Leaders – programma skolēniem vecumā no 14 līdz 17 gadiem. Šī programma pati par sevi nav valodas apguves programma, bet nodarbības notiek angļu valodā. Pateicoties tam, studenti var ne tikai uzlabot savas angļu valodas prasmes, bet arī iegūt vērtīgas prasmes, kas viņiem palīdzēs viņu turpmākajās studijās un karjerā. Piemēram, vadības prasmju attīstīšana, komandas darbs, spēja pārliecinoši runāt publikas priekšā, aizstāvēt savu viedokli, kā arī uzņemties noteiktu uzdevumu izpildi.

Dzīvošana
Izmitināšana plašajās un mūsdienīgajās rezidencēs skolas kampusā istabās pa 1-4 cilvēkiem. Visas rezidences ir aprīkotas ar kodētām slēdzenēm un tiek uzraudzītas visu diennakti. Skolēni var pavadīt savu brīvo laiku atpūtas telpās. Tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana, tostarp liela karsto un auksto ēdienu izvēle, dažādi salāti, augļi un dzērieni.

Izbraukšanas datumi 

08.07. - 22.08.2020
 


Brīvo vietu skaits grupu braucienos

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana skolas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.   
 

Cenas ir norādītas eiro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu Rīgā: 6731762767317627, Ventspilī 636 07869636 07869 vai info@balticcouncil.org.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
 
Nosaukums
ned.
Cena ,
English Active (15 stundas х 60 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, 1-4 cilv., FB) - 2 nedēļas

Vecums: 12-17 gadi
Valodas līmenis: no Elementary līdz Advanced  
Cilveku skaits grupā: maks.15
Kursa ilgums: 2 nedēļas
Stundu skaits nedēļā: 15 х 60 min

2,690.00
 
Nosaukums
ned.
Cena ,
English Plus (21 stunda х 60 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, 1-4 cilv., FB) - 2 nedēļas

Vecums: 12-17 gadi
Valodas līmenis: no Elementary līdz Advanced  
Cilveku skaits grupā: maks.15
Kursa ilgums: 2 nedēļas
Stundu skaits nedēļā: 21 х 60 min

2,690.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena ,
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu