Eastbourne College (11-17 g.)

Atrašanās vieta

Īstborna ir zināma kā vispievilcīgākā pilsēta Anglijas dienvidu piekrastē. Tā atrodas nacionālā dabas parka South Downs National Park pakājē, un šeit ir vislielākais saulaino dienu skaits gadā visā Lielbritānijas teritorijā. Īstborna ir populārs tūrisma centrs un piejūras kūrorts, kā arī lieliska vieta, kur apgūt angļu valodu. Tā ir viena no drošākajām pilsētām, kur viss pilsētas centrs ir aprīkots ar video novērošanas kamerām.

Gar visu jūras piekrasti stiepjas skaista promenāde – populāra vieta vakara pastaigām. Gan balto viesnīcu rinda, gan krāšņās puķu dobes un tropu palmas – tas viss drīzāk atgādina Vidusjūras piekrasti. Īstbornā ir lieliska infrastruktūra ar visdažādākajām iespējām brīvā laika pavadīšanai: mūsdienīgi kinoteātri, 3 teātri, sporta centri, akvaparks, nacionālais dabas parks, muzeji, daudz dažādu veikalu un kafejnīcu.

Skola

Eastbourne College – pazīstama un prestiža internātskola, kas dibināta 1867.gadā. Tai ir bijusi nozīmīga loma pilsētas dzīvē, piesaistot šeit vidusslāņa un augstākā slāņa ģimenes un padarot Īstbornu par vienu no svarīgākajiem izglītības centriem visā dienvidu piekrastē. Tās absolventu vidū ir Londonas mērs, Nobela prēmijas laureāts. Neskatoties uz to, ka skola atrodas pilsētas centrā, tai ir liela, slēgta teritorija, kurā vienlaicīgi sadzīvo senās ēkas ar mūsdienīgām auditorijām un sporta infrastuktūru. Vasarā ārzemju skolēnu rīcībā ir baseins, sporta zāle, tenisa korti, futbola laukums, spēļu laukumi un daudz kas cits. Apgūstot angļu valodu un iepazīstoties ar vienaudžiem no citām valstīm, mūsu skolēni var izjust īsto angļu internātskolas gaisotni, kurai analogas mūsu valstī nav.

Dzīvošana
Skolēni tiek izmitināti 10 nelielās dzīvojamās mājās, kuras atrodas koledžas teritorijā dažu minūšu gājiena attālumā no galvenās ēkas, un šeit tiek nodrošināta pastāvīga kontrole no koledžas personāla puses. Skolēni dzīvo istabās pa 2-3 cilvēkiem. Katrai mājai durvis ir aprīkotas ar kodu slēdzeni. Skolēni visas maltītes (brokastis, pusdienas un vakariņas) ietur koledžas ēdnīcā. Daudzveidīgajā ēdienkartē ir iekļauti gan aukstie, gan siltie ēdieni, kā arī dažādi salāti un ēdieni veģetāriešiem.

Video

Pasākumu programma

Koledža piedāvā daudzveidīgu sporta pasākumu programmu. Tās teritorijā atrodas slēgtais baseins, liela sporta zāle, tenisa un skvoša korti, kā arī volejbola un kriketa laukumi. Koledža regulāri rīko dažādas sacensības, svinīgi apbalvojot to uzvarētājus ar dažādām balvām un kausiem. Ikviens sev atradīs kaut ko piemērotu skolas rīkoto pasākumu klāstā, vai nu tā būtu zīmēšana vai aerobika, teātra māksla vai dejošana. Vakara pasākumi, kuros ir iekļauts talantu šovs, diskotēkas, filmu skatīšanās, karaoke, dažādi konkursi un viktorīnas, notiek jautrā un brīvā atmosfērā.

 
Pasākumu programmā ir iekļautas dažādas ekskursijas: 
Londona 
Nevienu neatstās vienaldzīgu ekskursija uz Lielbritānijas galvaspilsētu! Skolēniem būs interesanti apmeklēt pilsētas ievērojamākās vietas – Bakingemas pili, Parlamentu un Vestminsteras Abatiju, priecāties par grandiozo Big Benu un atpūtināt kājas pie Trafalgāra laukuma strūklakas. Un, protams, kā nu bez slavenās Oxford Street, kur tiks dots brīvais laiks, lai izvēlētos suvenīrus savai ģimenei un draugiem. 
Otrs Londonas ekskursijas variants ir paredzēts muzeju un galeriju apmeklēšanai: The Natural History Museum, The Science Museum, The British Museum, The Tate Modern or the National Portrait Gallery.
Braitona
Braitona, līdzīgi kā citas angļu piejūras pilsētas, nedaudz atgādina pašu Īstbornu – tās pašas promenādes, mols, pludmale, paisumi un bēgumi. Viena no Braitonas vizītkartēm ir „Brighton Pavilion”, kura apmeklēšana nevienu neatstāj vienaldzīgu.
 
 
 
Izbraukšanas datumi 
 

15.07. - 29.07.2020.

 
PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, katru nedēļu 2 ekskursijas, dzīvošana koledžas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.   

 

Cenas ir norādītas eiro (EUR) 2 nedēļām. 
Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu Rīgā 67317627, Ventspilī 636 07869 vai info@balticcouncil.org.
 
! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

 

 

 
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Junior Course (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, TWIN/TRPL, FB) - 2 nedēļas

Vecums: 11-17 gadi
Valodas zināšanu līmenis: visi līmeņi
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursu ilgums: 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 min.


2,295.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Junior Course 14-17 g. (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, FB) - 2 nedēļas

Vecums: 14-17 gadi
Valodas zināšanu līmenis: visi līmeņi
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursu ilgums: 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 min.

1,895.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu