Eurocentres

Atrašanās vieta

Skola EUROCENTRES atrodas nelielajā un klusajā kūrortpilsētā Msidā netālu no Sliemas – vismūsdienīgākās un lielākās pilsētas  Maltā. 5 minūšu brauciena laikā ar autobusu no Msidas var nokļūt Maltas galvaspilsētā Valletā un Sent Džuliansa pilsētā – izklaides un nakts dzīves centrā.

Skola

Skola ir izvietojusies 3-stāvu ēkā ar lielām, gaišām un komfortablām klasēm, kuras ir domātas arī cilvēkiem ar ierobežotām spējām. Starpbrīžos studenti var atpūsties vai nu citrus koku dārzā vai terasē. Skolai ir sava kafejnīca un datoru istaba, kā arī visā ēkas teritorijā ir pieejams bezvadu internets. 

Mācību programmas

Visiem skolas pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā valoda, un viņu kvalifikācija atbilst angļu valodas kā svešvalodas pasniegšanai.  Pasniedzēji cenšas atrast individuālu pieeju katram studentam, kā arī ņemt vērā viņu vēlmes un spējas.

Cenas ir norādītas eiro (EUR).

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2021. g.)
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
General English Course (20 nodarbības x 45 min. nedēļā)
Šis ir vispopulārākais kurss skolā, un studentiem ir pietiekoši daudz brīva laika atpūtai un izklaidēm. Kurss ir paredzēts visu valodas iemaņu apgūšanai - lasīšanas, rakstīšanas, klausīšanās un runāšanas. Pirmajā dienā tiek noteikts studenta angļu valodas zināšanu līmenis. Kursu beidzot tiek izsniegts sertifikāts.
 
Minimālais vecums: 16 gadi
Valodas līmenis: no beginner līdz advanced  
Cilvēku skaits grupā: maks. 10 
Kursa ilgums: min.1 nedēļa
Nodarbību skaits nedēļā: 20 x 45 min. (09:00-10:30; 11:00-12:30)
Kursa sākums: katru pirmdienu 
 
 
 
 
 
160.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
General English Intensive Course (25 nodarbības x 45 minūtes nedēļā)

Šis kurss ir paredzēts tiem studentiem, kas vēlas uzlabot savas angļu valodas zināšanas īsā laikā. Priekšpusdienas nodarbības ir orientētas uz lasīšanu, rakstīšanu un klausīšanos, bet pēcpusdienas – uz runāšanas prasmju pilnveidošanu un vārdu krājuma paplašināšanu. Pirmajā dienā notiek mutiskā un rakstiskā testēšana angļu valodas zināšanu līmeņa noteikšanai. Kursu beidzot tiek izsniegts sertifikāts.  

Minimālais vecums: 16 gadi
Valodas līmenis: no beginner līdz advanced 
Cilvēku skaits grupā: maks. 10
Kursa ilgums: min.1 nedēļa
Nodarbību skaits nedēļā: 25 x 45 min. 
Kursa sākums
: katru pirmdienu 

 

 

195.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa (15.06.-28.08.)
65.00

Dzīvošana

Skola piedāvā visdažādākos dzīvošanas variantus.

Dzīvošana ģimenē

Dzīvojot viesģimenē studentiem ir dota lieliska iespēja papildus praktizēties angļu valodā, kā arī iepazīt maltiešu dzīvesveidu. Skola rūpīgi izvēlas un regulāri pārbauda ģimenes, lai nodrošinātu saviem studentiem maksimālu komfortu, kvalitāti un drošību. Ģimene nodrošina gultas veļu un drēbju mazgāšanu, taču dvieļus vajadzētu ņemt līdzi savus.

Dzīvošana studentu apartamentos
Studentiem, kas priekšroku dod neatkarīgākam dzīvesveidam, skola piedāvā dzīvošanas iespējas apartamentos (bez ēdināšanas). Visi apartamenti atrodas aptuveni 10 minūšu gājiena attālumā no skolas. Apartamenti ir pilnībā mēbelēti un aprīkoti ar sadzīves tehniku. Tos uzkopj reizi nedēļā. Dzīvošanas cenā ir iekļauta arī maksa par ūdeni un elektrību.

Dzīvošana viesnīcās       
Studentu izvēlei tiek piedāvātas dažādu kategoriju viesnīcas (no 2-5 zvaigznēm), kas atrodas skolas tuvumā. Lielākajā daļā no tām ir numuri ar savu vannas istabu, dušu, televizoru un kondicionieri, kā arī ir pieejams baseins. Augstākas kategorijas viesnīcu teritorijā mēdz būt arī Spa komplekss un sporta zāle.
 

! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā.

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošana ģimenē (SGL, HB)
255.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošana apartamentos 18+ (SGL, bez ēdināšanas)
225.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa (13.06.- 29.08.)
65.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs no lidostas (abos virzienos)
40.00

Pasākumu programma

Skola saviem studentiem rīko neaizmirstamu un aizraujošu pasākumu un ekskursiju programmu. Maltas arhipelāga salās tiek piedāvātas izklaides dažādām gaumēm – sākot ar seno arhitektūras pieminekļu apskatīšanu līdz mūsdienīgākām izpriecām – zemūdens peldēšana un pludmales diskotēkas.

Vakara brauciens ar jahtu
Jums noteikti ir jāpiedalās vienā no labākajiem un populārākajiem pasākumiem Maltā! Nevienu nespēs atstāt vienaldzīgu aizraujošā mūzika, labais vīns un lieliskā atmosfēra uz sniegbaltās jahtas debeszilā jūrā.

Kruīzs uz Komino salu

Vai vēlaties justies kā kino zvaigzne? Laipni lūdzam uz greznās jahtas klāja, kas vakara saules staru atspulgā dodas uz slaveno Zilo Lagūnu. Nelielajā, bet ļoti skaistajā Komino saliņā ir filmētas epizodes tādām pasaulslavenām filmām, kā „Troja” , „Grāfs Monte Kristo” un citām. Jūs varēsiet izbaudīt neparasti dzidro un tirkīzzilo jūru, pasauļoties zeltainajās smiltīs, jautri pavadīt laiku jahtas bārā vai peldēties ar masku, iepazīstot Zilās Lagūnas brīnumaino zemūdens valstību.

Kruīzs uz Gozo salu

Kaut gan Gozo sala atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Maltas, šīs salas būtiski atšķiras viena no otras. Pateicoties bagātīgajai ziedu un koku daudzveidībai, Gozo salā valda mierīga un relaksējoša atmosfēra.

Kruīzs apkārt Maltai

Malta ir slavena ar savu gleznaino krasta līniju, kuru rotā nelieli līči un pasakainas pludmales. Braucienā ar greznu jahtu apkārt salai studenti var aplūkot tās lieliskos dabas skatus – alas, līčus un klintis. Kruīza laikā jahtas kapteinis stāsta par ievērojamākajām vietām. Ekskursijas cenā ir iekļauts arī transfērs līdz jahtai, kā arī dzērieni un ēdieni uz jahtas klāja.

Ekskursija uz Mdinu
Mdina ir Maltas seno laiku galvaspilsēta. Tā atrodas kalnos, un tai visapkārt stiepjas nocietinājuma siena. Mdinai ir vairāk kā 4000 gadu sena vēsture, un šeit atrodas visvairāk maltiešu tempļu. Jūs varēsiet pastaigāties pa pilsētas klusajām bruģētajām ieliņām, pasēdēt kādā mājīgā kafejnīcā un izbaudīt brīnišķīgus dabas skatus.  

Ekskursija uz Valletu
   
Vismazākajā Eiropas galavspilsētā Valletā var apskatīt Maltas premjerministra pili un parlamentu, kā arī apmeklēt dažādus teātrus, galerijas un baznīcas. Valleta ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Vēl bez kultūras un vēstures objektiem šeit ir arī mūsdienīgākas laika pavadīšanas iespējas dažādām gaumēm un rocībai – bāri, krodziņi, restorāni, veikali utt.

Zemūdens peldēšana

Malta ir iecienīta zemūdens peldētāju vieta ar bagātu un daudzveidīgu zemūdens pasauli. Neparasti dzidrais jūras ūdens ļaus gūt neaizmirstamus iespaidus gan iesā

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Skolas reģistrācijas maksa
95.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu