BALTIC COUNCIL - Jaunumi

Seminārs “Augstākā izglītība ārzemēs”


Aicinām vecāko klašu skolēnus un šī gada absolventus uz bezmaksas semināru par augstākās izglītības iespējām ārzemēs 11. jūnijā, plkst.16:00!

Seminārs ir bez maksas, iepriekš piesakoties: https://forms.gle/6SNBANkCcPooMeMX9

11. klases skolēniem jāapsver iespēja pieteikties savlaicīgi, jo daudzās universitātes uzņemšana sākas jau 12.klases rudenī. Šis ir vislabvēlīgākais laiks uzņemšanai prestižās augstskolās.

Seminārā uzzināsiet par mācību programmām, pieteikšanās termiņiem, galvenajām izglītības sistēmu atšķirībām, finansējuma iespējām un daudz ko citu. Apspriedīsim studiju iespējas Lielbritānijā, Nīderlandē, Beļģijā, Skandināvijas valstīs, Spānijā, Itālijā, Francijā, ASV, Kanādā un citās valstīs. Jūs uzzināsiet, kā, pat ne ar pašiem spožākajiem rezultātiem, ir iespējams iestāties prestižās augstskolās, caur sagatavošanās gadu.

Semināru vadīs Nīderlandes universitāšu absolvente, ārzemju izglītības konsultante.

11. jūnijā, plkst.16:00
Rīga, Ģertrūdes iela 33/35, 4. stāvs

Seminārs ir bez maksas, iepriekš piesakoties: https://forms.gle/6SNBANkCcPooMeMX9

Ja jau esiet pieņēmuši lēmumu studēt ārzemēs, aicinām Jūs pieteikties bezmaksas individuālajai konsultācijai ar mūsu pieredzējušajiem konsultantiem – ārzemju universitāšu absolventiem, kuri palīdzēs ar dokumentu iesniegšanu un atbildēs uz visiem jums interesējošiem jautājumiem.

Pieteikties konsultācijai: https://www.balticcouncil.lv/lv/macibas-arzemes/registracija-konsultacijai/

Atpakaļ
Uz augšu