Our World Chelsea Football Club

Atrašanās vieta

Caterham

Vecums: 8 - 17 gadīgiem zēniem
Programmas ilgums: 2 - 5 nedēļas

Nav noslēpums, ka jebkura jaunā futbolista sapnis ir spēlēt šajā leģendārajā komandā, ko pazīst visā pasaulē. Programma "Angļu valoda + futbols ", kas izstrādāta sadarbībā ar vienu no vadošajiem futbola klubiem "Chelsea", ļauj uz kādu laiku realizēt šo sapni īstenībā!

Pateicoties tam, ka programma apvieno angļu valodas nodarbības ar futbola treniņiem un aizraujošu pasākumu programmu, ieskaitot ekskursijas, jauniem spēlētājiem ir iespēja ne tikai uzlabot savas angļu valodas prasmes, bet arī futbola spēles iemaņas pieredzējušu "Chelsea" komandas mentoru un treneru vadībā un iepazīt Lielbritānijas ievērojamākās vietas. Skolēni tiek sadalīti komandās pēc vecuma. Nākamie čempioni attīsta spēlēšanas iemaņas, piedaloties futbola sacensībās, uzlabo pašdisciplīnas un komandas darba prasmes, kā arī iepazīst leģendārās futbola komandas panākumu noslēpumus, apmeklējot tematiskos seminārus.

Programmas dalībnieki apmeklēs arī Stamford Bridge stadionu, kur notiek futbola kluba "Chelsea" treniņi, un varēs vērot savas iemīļotās komandas treniņu gaitu.
 
Skola
Programma tiek rīkota uz slavenās britu privātās skolas Caterham School bāzes, kuras kampuss aizņem plašu teritoriju gleznainā vietā uz dienvidiem no Londonas. Tuvākā pilsēta Caterham atrodas pusotra kilometra attālumā no skolas un stundas brauciena attālumā no Getvikas lidostas. Šīs tipiskās angļu pilsētas nesteidzīgajā un mierīgajā atmosfērā var labi atpūsties no lielo pilsētu burzmas un izbaudīt veco labo angļu provinces auru.

Skola Caterham School  piedāvā lieliskas iespējas, lai nodarbotos ar dažādiem sporta veidiem. Kampusa teritorijā atrodas dažādu sporta veidu laukumi, futbola laukums, moderns sporta centrs, slēgtais apsildāmais baseins, tenisa korti un skriešanas celiņi.

Video

Dzīvošana
Skolēni dzīvo rezidencēs skolas teritorijā vienvietīgās un divvietīgās istabās.

Pasākumu programma
Aizraujošā pasākumu programma palīdzēs skolēniem ne tikai atpūsties un izklaidēties , bet arī sazināties angļu valodā ar jauniem draugiem no dažādām valstīm. Programmā ir iekļautas diskotēkas, dažādas spēles, viktorīnas, talantu šovi un 2 pilnas dienas ekskursijas  katru nedēļu uz tādām pilsētām kā Londona, Kembridža, Braitona, Oksforda  un Līdsa vai atrakciju parku Chessington World of Adventures.

Programmas norises datumi

22/07 - 12/08/19
 
Cenā ir iekļauts

- 15 stundas nedēļā vispārējā angļu valoda;
- 15 stundas nedēļā  futbola treniņi;
-  mācību materiāli;
-  dzīvošana un ēdināšana;
-  Stamford Bridge stadiona apmeklējums;
-  futbola kluba “Chelsea” formas komplekts; 
-  pasākumu un ekskursiju programma;
-  transfēri no/uz Heathrow un Gatwick lidostām (tikai norādītajos datumos no 10.00 līdz 16.00);
-  atskaite un sertifikāts par kursu beigšanu. 

Papildus izdevumi:

aviobiļetes, transfērs ārpus norādītajiem  laikiem, apdrošināšana un aģentūras reģistrācijas maksa.

Cenas ir norādītas angļu mārciņās (GBP).

Ailītē CENA ir uzrādīta cena 2 vai 3 nedēļām, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1.

 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Football - 2 nedēļas
2,650.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Football - 3 nedēļas
3,900.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Aģentūras reģistrācijas maksa
55.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu