Our World Chelsea Football Club

Atrašanās vieta

Wycombe Abbey

Vecums: 8 - 14 gadīgiem zēniem  un meitenēm
Programmas ilgums: 2 - 5 nedēļas

Nav noslēpums, ka jebkura jaunā futbolista sapnis ir spēlēt šajā leģendārajā komandā, ko pazīst visā pasaulē. Programma "Angļu valoda + futbols ", kas izstrādāta sadarbībā ar vienu no vadošajiem futbola klubiem "Chelsea", ļauj uz kādu laiku realizēt šo sapni īstenībā!

Pateicoties tam, ka programma apvieno angļu valodas nodarbības ar futbola treniņiem un aizraujošu pasākumu programmu, ieskaitot ekskursijas, jauniem spēlētājiem ir iespēja ne tikai uzlabot savas angļu valodas prasmes, bet arī futbola spēles iemaņas pieredzējušu "Chelsea" komandas mentoru un treneru vadībā un iepazīt Lielbritānijas ievērojamākās vietas. Skolēni tiek sadalīti komandās pēc vecuma. Nākamie čempioni attīsta spēlēšanas iemaņas, piedaloties futbola sacensībās, uzlabo pašdisciplīnas un komandas darba prasmes, kā arī iepazīst leģendārās futbola komandas panākumu noslēpumus, apmeklējot tematiskos seminārus.

Programmas dalībnieki apmeklēs arī Stamford Bridge stadionu, kur notiek futbola kluba "Chelsea" treniņi, un varēs vērot savas iemīļotās komandas treniņu gaitu.

Skola
Programma tiek organizēta vienā no Lielbritānijas top skolām - Wycombe Abbey, kas dibināt 1896. gadā un atrodas 45 minūšu brauciena attālumā no Londonas centra. Skola sniedz lieliskus apstākļus mācībām un sportam. Kampusa teritorijā atrodas dažādi sporta laikumi – tenisa korti, futbola laukums, slēgtais sporta komplekss, baseins.

Dzīvošana
Studenti dzīvo mūsdienīgās rezidencēs skolas teritorijā istabās ar visām ērtībām, no 1-4 cilvēkiem istabā.  Tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana, kurā iekļauta liela izvēle ar siltajiem ēdieniem, salātiem un augļiem. Ekskursiju laikā studentiem līdzi tiek dotas iepakotas pusdienas.

Video

Pasākumu programma
Aizraujošā pasākumu programma palīdzēs skolēniem ne tikai atpūsties un izklaidēties , bet arī sazināties angļu valodā ar jauniem draugiem no dažādām valstīm. Programmā ir iekļautas diskotēkas, dažādas spēles, viktorīnas, talantu šovi un 2 pilnas dienas ekskursijas  katru nedēļu uz tādām pilsētām kā Londona, Kembridža, Braitona, Oksforda  un Līdsa vai atrakciju parku Chessington World of Adventures.

Programmas norises datumi

06/07 - 10/08/20
 
Cenā ir iekļauts

- 15 stundas nedēļā vispārējā angļu valoda;
- 15 stundas nedēļā  futbola treniņi;
-  mācību materiāli;
-  dzīvošana un ēdināšana;
-  Stamford Bridge stadiona apmeklējums;
-  futbola kluba “Chelsea” formas komplekts; 
-  pasākumu un ekskursiju programma;
-  transfēri no/uz Heathrow un Gatwick lidostām (tikai norādītajos datumos no 10.00 līdz 16.00);
-  atskaite un sertifikāts par kursu beigšanu. 

Papildus izdevumi:

aviobiļetes, transfērs ārpus norādītajiem  laikiem, apdrošināšana un aģentūras reģistrācijas maksa.

Cenas ir norādītas angļu mārciņās (GBP).

Ailītē CENA ir uzrādīta cena 2 vai 3 nedēļām, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1.

 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Football - 2 nedēļas
3,200.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Football - 3 nedēļas
4,275.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Aģentūras reģistrācijas maksa
55.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu