Exsportise

Atrašanās vieta

Lielbritānija

Exportise vasaras programmas tiek organizētas uz četru vadošo britu privātskolu-pansiju bāzes. Visas skolas piedāvā komfortablu dzīvošanu; ir aprīkotas ar mūsdienīgām mācību auditorijām un sporta kompleksiem ar baseinu (izņemot Worth skolu); piedāvā plašu klāstu ar aktivitātēm; nodrošina veselīgas un uzturvielām bagātas ēdienreizes.

Seaford koledža
Koledža atrodas Anglijas lauku pašā sirdī un nodrošina augstas kvalitātes infrastruktūru, kā arī skaistu un drošu apkārtējo vidi. Seaford koledžā ir piecas ēkas dzīvošanai, kā arī lieliska mūzikas studija un mācību telpas, kas aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām.
Koledža atrodas 1,5 stundas brauciena attālumā no Hītrovas un Getvikas lidostām un 2,5 stundu brauciena attālumā ar vilcienu līdz Londonai. Tuvākās pilsētas – Čičestera (20km), Portsmuta (50km) un Braitona (65km).

Worth skola
Viena no skaistākajām Anglijas skolām. Tā atrodas 500 akru lielā teritorijā Saseksas laukos.
No skolas ir viegli tikt uz Londonu un Braitonu, un Getvikas lidosta atrodas vien 15 minūšu braucienā ar mašīnu.

Oundle skola
Skola atrodas tradicionālas angļu tirgus pilsētas sirdī, netālu no Pīterboro (Peterborough) Northemptonšīrā. Oundle skolā ir izcila sporta infrastruktūra, daudzi sporta spēļu laukumi un divas sporta halles. Šeit ir arī divi ar prožektoriem apgaismoti mākslīgā seguma futbola laukumi, tenisa korti un iekšējais peldbaseins.  
Šī skola ir pazīstama kā viena no labākajām Lielbritānijā, pateicoties augstajiem akadēmiskajiem sasniegumiem. Skolā ir grūti iestāties pat vietējiem skolēniem, tāpēc pavadīt šeit vasaras brīvlaiku ir kaut kas ļoti unikāls. Daudziem tā ir motivācija un stimuls nākotnē iestāties līdzīgā skolā.
Skola atrodas 2,5 stundu brauciena attālumā no Hītrovas lidostas, 1,5 stundas brauciena attālumā no Stenstedas lidostas un 2,5 stundu brauciena attālumā ar vilcienu no Londonas. Tuvākās pilsētas – Pīterboro (24km), Kembridža (63 km) un Birmingema (116 km).

Video

Programmas (2022)


Seaford School (10-17 gadi)

Datumi: 03.07 - 13.08

Programmas

Football –treniņi paredzēti meitenēm (līdz 16g.) un zēniem (līdz 17g.). Programmā– atkārtojumi, taktika, spēles prakse, kā arī citi elementi. Katrs audzēknis saņem oficiālo Arsenal Football Development kursa noslēguma sertifikātu.
Trīs vai sešas stundas futbola un trīs stundas angļu valodas katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai, izvēloties English Plus programmu; 1,5 stundas futbola un 4,5 stundas angļu valodas katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai, izvēloties Intensive English programmu.

Dance – 15 angļu valodas stundas un 15 deju stundas nedēļā. Nodarbības vada profesionāli pasniedzēji, kuri attīstīs studentu fizisko sagatavotību, lokanību, deju tehniku un spēku, kā arī uzstāšanās prasmes. Katru nedēļu deju grupai notiek uzstāšanās vasaras nometnes ietvaros.

Tennis – 15 angļu valodas un 15 tenisa treniņu stundas nedēļā, izvēloties English Plus programmu; 22,5 angļu valodas un 7.5 tenisa treniņu stundas nedēļā, izvēloties Intensive English programmu. Treniņi tiek veidoti atbilstoši katra studenta līmenim. Tiek trenēti visi sporta veida aspekti, sākot ar izturību un beidzot ar tehniku.

Golf -15 angļu valodas un 15 golfa stundas nedēļā, izvēloties English Plus programmu; 22,5 angļu valodas stundas un 7,5 golfa stundas nedēļā, izvēloties Intensive English programmu. Nodarbības vada augstas klases treneri, kas māca pamata prasmes un uzlabo jau esošās.

Hockey - 15 angļu valodas un 15 hokeja stundas nedēļā, izvēloties English Plus programmu; 22,5 angļu valodas stundas un 7,5 hokeja stundas nedēļā, izvēloties Intensive English programmu. Treniņus vada augsti kvalificēti treneri ar olimpisko pieredzi. Treniņos attīsta tehniku, komandas un individuālo spēli un citas pamata prasmes.

Music (Instrumental) - 15 angļu valodas un 15 mūzikas stundas nedēļā, izvēloties English Plus programmu; 22,5 angļu valodas stundas un 7,5 mūzikas stundas nedēļā, izvēloties Intensive English programmu. Pieejami visi mūzikas instrumenti (iespējams arī iznomāt uz vietas). Vada profesionāli mūziķi un pasniedzēji. Katru nedēļu notiek koncerti.

Music (Vocal) - 15 angļu valodas un 15 mūzikas stundas nedēļā, izvēloties English Plus; 22,5 angļu valodas stundas un 7,5 mūzikas stundas nedēļā, izvēloties Intensive English. Vada profesionāli mūziķi un pasniedzēji.
_________________________

Worth School (9-16 gadi)

Datumi: 26.06 - 13.08

Programmas


Football , Dance, Tennis, Music (instrumental), Music (Vocal) aprakstus skatīt augstāk.

Horse Riding - 15 angļu valodas stundas un 15 jāšanas stundas nedēļā, izvēloties English Plus programmu; 22.5 angļu valodas stundas un 7.5 jāšanas stundas nedēļā, izvēloties Intensive English programmu. Nodarbības vada pieredzējuši jāšanas instruktori. Nepieciešama vismaz viena gada pieredzei jāšanā.

Rugby – programma tikai zēniem vecumā no 10-16 gadiem ar iepriekšēju pieredzi. 15 angļu valodas un 15 regbija stundas nedēļā, izvēloties English Plus un 22,5 angļu valodas stundas un 7,5 regbija stundas nedēļā, izvēloties Intensive English.
______________________

Oundle School (12-17 gadi)

Datumi: 03.07  - 30.07

Programmas


Football, Dance, Tennis, Horse Riding – aprakstus skatīt augstāk.

Basketball - 15 angļu valodas un 15 basketbola stundas nedēļā. Nodarbības vada profesionāli treneri. Treniņos apgūst basketbola tehniku un taktiku, kā arī uzlabo izturību un fizisko sagatavotību.
_________________________


Cenā iekļauts: 15 stundas angļu valodas un 15 stundas izvēlēto aktivitāšu nedēļā, sertifikāts, trīs ēdienreizes dienā, dzīvošana, izklaides pasākumi, divas pilnas ekskursiju dienas nedēļas nogalē, veļas mazgāšana, Exportise ūdens pudele un T-krekls, apdrošināšana, sertifikāts.

Cenā nav iekļauts:
aviobiļetes, apdrošināšana, Horse Riding Supplement 180 GBP/nedēļā, Golf Supplement 50 GBP/ned., mūzikas instrumenta īre (izvēles) 50 GBP/ned., transfērs - 80 GBP.

Cenas ir norādītas GBP.
! Izvēlieties Jūs interesējošo programmu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena 1 nedēļai.

 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Summer Course
1,375.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Horse riding supplement
180.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Golf supplement
50.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Musical Instrument hire
50.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Transfērs vienā virzienā
80.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Aģentūras reģistrācijas maksa
55.00
Uz augšu