BALTIC COUNCIL - Сity Football Language School

Сity Football Language School

Atrašanās vieta

Mančestera

Šī programma paredzēta 12-17 gadus veciem bērniem un pusaudžiem (zēniem un meitenēm), kas aizrāvušies ar futbolu un vēlas iekļauties angliski runājošā vidē ne tikai ar pašas valodas palīdzību, bet arī piedaloties futbola spēlēs un treniņos pieredzējušu treneru uzraudzībā.


Skola
Divu nedēļu programma notiek futbola akadēmijā City Football Academy, kas atrodas Mančestrā. Līdz ar to jaunajiem futbolistiem ir iespējas pilnveidot savas valodu zināšanas un spēles iemaņas pilsētā, kur katru dienu trenējas pasaules futbola zvaigznes.
Angļu valodas nodarbības veidotas tā, lai jaunā futbolista dzīvi maksimāli pietuvinātu profesionāla sportista ikdienai. Mācību programmas dalībnieki pilnveido savas valodu zināšanas ne tikai piedaloties spēlēs ar vienaudžiem no visas pasaules, bet arī analizējot spēļu gaitu, piedaloties improvizētās preses konferencēs, daloties savās domās par pareizu ēdināšanu un dažādām futbola taktikām, iemaņām un prasmēm.


Dzīvošana
Skolēni dzīvo Mančestras universitātes studentu kopmītnēs, kas atrodas netālu no City Football Academy, kur notiek nodarbības un treniņi.
Skolēni dzīvo vienvietīgās istabiņās ar visām ērtībām. Tiek nodrošināta ēdināšana trīs reizes dienā – brokastis un vakariņas kopmītnēs, bet pusdienas futbola akadēmijā. Brīvdienās, kad ir ekskursijas, audzēkņiem tiek dotas līdzi iepakotas pusdienas. Kopmītnēs pieejami veļas mazgātavas pakalpojumi (par papildus maksu). Skolas teritorijā pieejams wifi.


Mācību programma
Angļu valodu pasniedz kvalificēti skolotāji. Arī futbola treniņi ir neatņemama un ļoti nozīmīga valodas apguves daļa. Studenti mācās pielietot savas angļu valodas zināšanas treniņos, spēles taktikas izstrādē, komentējot spēli, apspriežot ēdināšanas un treniņu grafikus, kā arī piedaloties īstos futbola mačos.

Video

Datumi (2024.g.)
30.06 - 02.08

Ierašanās diena: svētdiena
Ilgums: min. 1 nedēļa

Cenā iekļauts
Mācības, dzīvošana universitātes kopmītnē, katru dienu transfērs uz City Football Academy un atpakaļ, ēdināšana trīs reizes dienā, 15 angļu valodas nodarbības nedēļā, 15 stundas futbola treniņu nedēļā, 7 vakara pasākumi, 1 ekskursija brīvdienās, 1 ar futbolu saistīta interaktīvā ekskursija, futbola forma un apavi, mācību kursa materiāli.

Cenas ir norādītas GBP

 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
English + Football - 1 nedēļa
2,115.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Transfērs - pēc pieprasījuma
0.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Skolas reģistrācijas maksa
50.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Aģentūras reģistrācijas maksa
55.00
Uz augšu