Nobel International School Algarve (12-18 g.)

Atrašanās vieta

Algarve


Algarve ir populāra Portugāles kūrorta zona, kas pazīstama ar lieliskām smilšu pludmalēm un skaidru, kristāldzidru ūdeni. Aktīvās atpūtas cienītājus gaida akvaparki, izbraucieni ar jahtu un daudzas aizraujošas ekskursijas. Dabas skaistuma mīļotāji varēs izbaudīt reģiona bagātīgo dabu un neskarto smilšu pludmaļu skaistumu.

Skola
Skola  Nobel International School Algarve sniedz iespēju apgūt angļu valodu apvienojumā ar dažādām aizraujošām aktivitātēm un ekskursijām pa populāro kūrorta zonu uz starptautiskās internātskolas bāzes.
Skola  ir izvietota divos plašos kampusos, no kuriem vienā notiek nodarbības, bet otrā tiek organizēta jauniešu dzīvošana. Starp kampusiem kursē skolas autobuss. Papildus galvenajai ēkai ar mācību klasēm kampusa teritorijā atrodas arī mākslas un mūzikas studijas, dizaina studija, āra baseins, veikals, trenažieru zāle, golfa un futbola laukumi, tenisa korti, basketbola, volejbola un badmintona laukumi, kā arī skrituļslidošanas treks.
 
Dzīvošana

Kampuss, kurā jaunieši dzīvo, atrodas klinšainā krastā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz okeānu. Pa atvērtu logu ir dzirdams, kā bango okeāns, bet vakaros var izbaudīt gleznainus saulrietus.
Skolēni tiek izmitināti atsevišķās ēkās zēniem un meitenēm, divvietīgās istabās ar visām ērtībām. Katrā korpusā ir iekārtotas atpūtas vietas un spēļu istabas, kā arī pieejams bezvadu internets. Personāls nodrošina diennakts uzraudzību skolēnu drošībai.
Skola nodrošina ar trīsreizēju ēdināšanu (brokastis, pusdienas, vakariņas) un uzkodām divreiz dienā (augļi, dzērieni). Ekskursijās uz pilnu dienu līdzi tiek dotas iepakotas pusdienas.


Pasākumu programma

Aizraujošā pasākumu programma ļauj jauniešiem pielietot savas jauniegūtās valodas prasmes praksē, sazinoties ar jaunajiem draugiem no dažādām pasaules valstīm.

Video

Aktivitātes ietver sevī dažādu muzeju un akvaparku apmeklēšanu, vizināšanos ar laivu un kanoe, peintbolu, dažādus ūdens sporta veidus, dabas un tematisko parku apmeklēšanu, iepirkšanās tūres un, protams, atpūtu un izklaides pludmalē un pie baseina. Ieejas biļetes ir iekļautas cenā.


Mācību programma

Pirmajā skolas dienā visi skolēni veic testu, lai noteiktu valodas prasmes līmeni un iedalītu atbilstošā grupā. Skolotāji rūpīgi seko katra skolēna progresam un vienmēr gatavi palīdzēt ar jebkuru jautājumu, kas rodas mācību gaitā. Programmas galvenais mērķis ir uzlabot sazināšanās prasmes, lai skolēni varētu pielietot savas zināšanas dažādās dzīves situācijās. Kursa beigās  katrs skolēns saņem sertifikātu.


Izbraukšanas datumi
 
04.08.-18.08.2020.
 
Brīvo vietu skaits grupu braucienos
 
Cenas ir norādītas euro (EUR).
 
2 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, mācības, skolas reģistrācijas maksa, dzīvošana rezidencē ar visām labierīcībām, 5-reizēja ēdināšana, sporta un izklaides pasākumi, mācību materiāli, sertifikāts, transfērs no/uz lidostu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67317627 Rīgā, 63607869 Ventspilī vai info@balticcouncil.org.
 

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Course (12-18 gadi, 20 nodarbības х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) – 2 nedēļas

Minimālais vecums: 12 gadi
Valodas līmenis: no iesācēju līdz augstākajam
Nodarbību skaits nedēļā: 20 x 45 min.
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Cilvēku skaits grupā: ~ 15
 

2,490.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00
Uz augšu