LAL Florida (12-18 g.)

Atrašanās vieta

Neaizmirstamas brīvdienas saulainajā Floridā vienā no labākajām piekrastes pilsētām – Boka Ratonā (Boca Raton), kas atrodas starp Palmbīču un Fortlauderdeilu, netālu no Maiami.

Skola
Vasaras programma skolēniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem notiek privātās universitātes Lynn University kampusā. Šeit ir pieejams viss nepieciešamais mācībām un atpūtai: mūsdienīgas auditorijas, bibliotēka, datorklase ar piekļuvi internetam, baseins, sporta laukumi nodarbībām ar futbolu, basketbolu, lielo tenisu un citiem sporta veidiem.

Milzīgo universitātes kampusu iekļauj zaļa teritorija, tajā atrodas septiņi saldūdens ezeri. Desmit minūšu brauciena attālumā no kampusa atrodas Dienvidfloridas Atlantijas okeāna piekraste, uz kurieni regulāri tiek rīkoti aktīvās atpūtas braucieni.


Dzīvošana

Skolēni dzīvo vienā ēkā kampusa teritorijā, istabās pa diviem cilvēkiem. Vannas istaba (WC, duša) proporcijā 1:5 skolēniem. Visās istabās ir kondicionieris. Elektroniskā karte, lai iekļūtu apartamentos (tikai skolas darbinieku pavadībā). Ierodoties nepieciešams iemaksāt 100 USD depozītu skolas īpašuma bojāšanas gadījumiem (damage deposit), kas tiek atdots, pabeidzot programmu un dodoties mājup.

Skola nodrošina gultas veļu un dvieļus, bet jāņem līdzi personīgais pludmales dvielis. Skolēni ēd universitātes ēdnīcā: brokastis, pusdienas un vakariņas; iepakotas uzkodas ekskursiju un izbraukumu dienās. Ir pieejams veģetārs ēdiens.


Pasākumu programma

Katru nedēļu skolēni piedalās dažādos kultūras, izklaides un sporta pasākumos, kā arī dodas ekskursijās un izbraucienos pa Floridu: Atlantijas okeāna pludmales, Maiamibīča, NASA kosmosa centrs (www.kennedyspacecenter.com), dabas parks Evergleids, jūras akvārijs Seaquarium (www.miamiseaquarium.com), vakara izbrauciens limuzīnā pa slaveno Ocean drive ielu, Art Deco rajonu un citām Maiami vietām, kā arī citi pasākumi.


Pasākumu programmas paraugs


Mācību programma

15 stundas (20 mācību stundas pa 45 minūtēm) angļu valodas katru nedēļu. Tests valodas zināšanu līmeņa noteikšanai jāpilda ierodoties un noslēdzot programmu – tas palīdz novērtēt angļu valodas zināšanu progresu. 
Skolā strādā skolotāji ar augstu kvalivikāciju un lielu pieredzi. Galvenais uzsvars tiek veikts uz sarunvalodas prasmju attīstību angļu valodā.
Skolēni praktizē angļu valodu ar aizraujošām lomu spēlēm un ikdienas dzīves piemēriem. Tajā pašā laikā daudz uzmanības tiek veltīts leksikas, gramatikas un citu prasmju attīstībai.

 

Video

Izbraukšanas datumi

28/06 - 12/07/2020 (2 nedēļas)

 
Cenas ir norādītas euro (EUR).
 
2 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, mācības, skolas reģistrācijas maksa, dzīvošana rezidencē, 3-reizēja ēdināšana, sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, mācību materiāli, sertifikāts, transfērs no/uz lidostu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67317627 vai  info@balticcouncil.org.
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Course (12-18 gadi, 20 nodarbības х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) – 2 nedēļas

Vecums: 12-18 gadi
Valodas zināšanu līmenis: visi līmeņi
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursu ilgums: 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 min.

3,890.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00
Uz augšu