University College of Northern Denmark

Atrašanās vieta

Aalborg
 
Technology & Business

University College of Northern Denmark (UCN) piedāvā jauniešiem no citām valstīm 14 programmas angļu valodā. Kopumā šeit mācās 7000 studentu dienas nodaļās un 9000 – vakara un neklātienes. Tehnoloģiju un biznesa nodaļa jau daudzus gadus sadarbojas ar dažādām biznesa organizācijām, uzņēmumiem un sabiedrisko sektoru. Kā viens no vadošajiem augstākās profesionālās izglītības institūtiem, tas dod studentiem dziļas un noturīgas zināšanas kā teorijā, tā praksē, ko īpaši labi vērtē potenciālie darba devēji. Mācību procesā aktīvi iesaistās dažādu sfēru profesionāļi, to maksimāli pietuvinot reālajai dzīvei.
Pateicoties praksei dažādos uzņēmumos, UCN absolventi vieglāk atrod darbu. Visās programmās, ko institūts piedāvā, ir iekļauta prakse, dodot studentiem iespēju gūt praktiskās iemaņas un paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū.
 
Programmas
AP degree – 2-gadīga programma, kuru beidzot studenti saņem diplomu.
Top-up BA degree – studenti mācās vēl 1,5 gadu un saņem bakalaura grādu.
BA degree – 3,5-gadīga bakalaura programma.
 

AP degree 2 years:
·         Marketing Management
·         Hospitality, Service & Tourism Management
·         Computer Science
·         Multimedia Design
·         Automation Engineering
·         Design Technology and Business
 

 Top-up BA degree 1,5 year:
·         International Hospitality Management
·         International Sales & Marketing Management
·         Sports Management
·         Software Development
·         Web Development
·         Digital Concept Development
 
BA degree 3,5 years:
·         Export and Technology Management
·         Architectural Technology and Construction Management

 

 
Aalborg (Olborga)
Pilsēta atrodas Dānijas ziemeļos, un vietējiem iedzīvotājiem tā ir populārs tūrisma centrs. Iedzīvotāju skaits – 195.000 cilvēku. Pietiekami liela, lai šeit strādātu, mācītos un atpūstos, un tajā pašā laikā ērta ikdienas dzīvei un lai pārvietotos. Šobrīd pilsēta piedzīvo pāreju no ražošanas uz zinātnisko centru. Pilsēta ir ekoloģiski tīra, iedzīvotāju iecienītākais transporta līdzeklis ir velosipēds. Šeit ir daudz dažādu kafejnīcu un bāru – sākot no lētām studentu ēstuvēm līdz itāļu, ķīniešu, dāņu un citu tautību restorāniem. Sporta cienītāji būs priecīgi redzēt vietējās hokeja, futbola un rokasbumbas komandas Dānijas augstākajā līgā. Olborgā ir daudz fitnesa klubu un mūsdienīgu baseinu, ir iespējas nodarboties ar vieglatlētiku, dejošanu un futbolu. Pilsētai ir ko piedāvāt arī kultūras cienītājiem. Šeit ir teātri, kinoteātri un bieži uzstājas pasaules līmeņa mākslinieki. Vissvarīgākie pasākumi ir Olborgas karnevāls, kurš notiek maijā, un vikingu festivāls. Pilsētas centrā ir divas garas gājēju ielas - paradīze tiem, kas mīl veikalus. Pavisam netālu no Olborgas atrodas lieliskas smilšu pludmales.
 
Dzīvošana
 
Mācību maksa
ES pilsoņiem – bez maksas   
 
Iestāšanās prasības
- Vidusskolas atestāts

- IELTS 6.5, vai TOEFL 83, vai Level C1 in Cambridge Advanced (CAE) vai Level C2 in Cambridge Proficiency (CPE) vai Level B2 First (FCE), vai Pearson PTE Academic - 58, vai Oxford Online Placement Test - 75 (kā arī 75 kartā no priekšmetiem). Testu ir iespējams nokārtot mūsu birojā.

 
Dokumentu iesniegšanas termiņš – 15.marts
Uz augšu