BALTIC COUNCIL - Contra Costa Community College District

Contra Costa Community College District

Atrašanās vieta

Community colleges ir municipālā koledža vidusskolas absolventiem ar divu gadu macību programmu. Papildus profesionālo diplomu programmām, ārvalstu studentus šeit piesaista augstākās izglītības 2 + 2 “transfēra” programmas, kurās students koledžā studē 2 gadus (zemākas izmaksas, vieglāk iestāties, mazāk studentu klasē), pēc tam viņš tiek pārcelts uz universitātes 3. kursu.

Trīs Contra Costa grupas koledžas (Contra Costa College, Diablo Valley College un Los Medanos College) atrodas Sanfrancisko līča rajonā. Sakarā ar pieņemamo mācību maksu, aptuveni 10 000 USD gadā, šāda veida izglītība ir viens no pieejamākajiem un populārākajiem veidiem, kā iestāties prestižās universitātēs. Diablo Valley College ir vadošā iestāde, kuras absolventi iestājas prestižajās University of California Berkeley un University of California Davis.

Contra Costa koledžas piedāvā studentiem izvēlēties no vairāk nekā 125 dažādām programmām-inženierzinātnes, arhitektūru, datorzinātnes, biznesu, ekonomiku un daudzas citas.

Koledžas piedāvā pozitīvu, motivējošu mācību vidi un plašu pakalpojumu klāstu starptautiskiem studentiem. Uzņemšanas sistēma ietver konsultācijas, palīdzību imigrācijas un akadēmisko jautājumu risināšanā. Starptautiskajiem studentiem ir iespēja pievienoties daudzām studentu organizācijām un izvēlēties no dažādām izmitināšanas iespējām, tostarp dzīvošanu ģimenēs, privātajos vai koplietošanas dzīvokļos, kas atrodas netālu no kampusiem.

Video

Uz augšu