Kā lietot Aptis

Aptis ir starpuzņēmumu risinājums ko izmanto visu veidu ministrijas, multinacionālās korporācijas, universitātes, mazie uzņēmumi un valodu skolas visā pasaulē, lai standartizētu angļu valodas līmeņus.

Jūs to varat izmantot kā daļu no savas angļu valodas attīstības, un kā treniņu programmu. Neatkarīgi no tā, vai jūs pasniedzat individuālās nodarbības, apvienotās vai e-nodarbības, jūs varat izmantot Aptis kā pirms un pēc novērtēšanas līdzekli. Tas ļaus jums saskatīt cik ļoti kandidātu prasmes ir uzlabojušas ar “pirms” un “pēc” novērtēšanas momentuzņēmumu.

Jūs saņemsiet savu darbinieku angļu valodas prasmju uzticamu novērtējumu, jo Aptis atbilst Eiropas Vienoto Valodu prasmes līmeņa noteikšanas sistēmas prasībām (CEFR).

Jūs varat iziet Aptis mājas apstākļos, pirms savas angļu valodas līmeņa pārbaudes, pirms IELTS un Cambridge English testu kārtošanas.

Mēs varam jums ieteikt vispiemērotāko veidu Aptis lietošanā.
Vai jūsu testēšanas prasības domātas pieņemšanai darbā, darbaspēka attīstībai vai mācībām, Aptis ir tālredzīga domāšana angļu valodas testēšanas jomā, kuru jūs esat gaidījuši

Aptis varianti:

Aptis General
Aptis General ir pamatnovērtējuma tests. Tas var būt pielāgots jūsu biznesam vai organizēšanas vajadzībām, piemēram aptverot specifiskas nozares (piem. bizness, ceļošana, tūrisms), kā arī tās zināšanas, kuras vēlaties pārbaudīt.

Aptis for Teachers
Aptis for Teachers izveidots speciāli tiem kuri strādā izglītības jomā, lai palīdzētu pilnveidot pasniegšanas kvalitāti jūsu organizācijā.

Aptis for Teens
Aptis for Teens ir galvenais angļu valodas tests mērķauditorijai vecumā no 13-15 gadiem. Tas tika izveidots, lai atbilstu gados jaunāku valodas apguvēju vajadzībām angļu valodas prasmju attīstībā.

Uz augšu