Ziemassvētki un Jaunais gads ārzemēs

Lielākajai daļai cilvēku Ziemassvētki un Jaunais gads ir vieni no mīļākajiem un gaidītākajiem svētkiem gadā. Mēs piedāvājam tos pavadīt kādā no ārvalstīm, iejusties kopējās svinēšanas atmosfērā, tradīcijās un rituālos, vienlaicīgi uzlabojot savas svešvalodu zināšanas valodu kursos un iepazīties ar interesantiem cilvēkiem no dažādām pasaules valstīm!

Lielbritānijā mēs piedāvājam programmas bērniem ( no 10 gadiem) un  pieaugušajiem ar dzīvošanu skolotāja ģimenē dažādās pilsētās, kā arī programmas jauniešiem (no 16 gadiem) un pieaugušajiem krāšņi izdekorētajā Londonā.

Ziemas aktīvās atpūtas cienītājiem vecumā no 8 līdz 18 gadiem  būs piemērota ziemas nometne Šveicē, kur tiek piedāvāta angļu, franču, vācu vai spāņu valodas apguve, kā arī slēpošana, snovbords, slidošana, hokejs, kērlings, klinšu kāpšana, peldēšana un citas aktivitātes pieredzējušu treneru vadībā.

Bērniem un pusaudžiem vecumā no 10-17 gadiem ir iespēja pavadīt savas ziemas brīvdienas arī Vācijas mazpilsētā Lindenbergā, kas atrodas majestātisko Alpu pakājē, kas  šajā gada laikā izskatās īpaši gleznaini. Papildus vācu valodas mācībām skolēni var pasūtīt slēpošanas un snovborda nodarbības, kā arī  jautri pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem no dažādām valstīm.

Pavadiet savas ziemsvētku brīvdienas aktīvi un neaizmirstami, nodrošinot sev enerģijas lādiņu un labu garastāvokli visam nākamajam gadam!

Lai jums priecīgi svētki!

Uz augšu