Warminster School (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritanija

www.warminsterschool.org.uk

1707. gadā dibinātajai skolai ir bagāta vēsture un laika gaitā pārbaudītas tradīcijas. Skolas kampuss atrodas uz lielas 60 akru zemes platības Anglijas dienvidaustrumu centrālajā daļā.

Skola piedāvā divas programmas vidusskolā: angļu valodas A-Level un starptautisko IB. Izglītības procesa centrā ir skolēns, un skola par saviem galvenajiem mērķiem uzskata katra bērna potenciāla atraisīšanu, individuālu pieeju viņa vajadzībām, interesēm, atbalstu un palīdzību jebkurā jautājumā- mācībās, attiecības komandā, izvēloties nākotnes karjeru un universitāti, un jebkur citā. Draudzīgas, uzticamas attiecības starp skolotājiem un skolēniem ir skolas kopienas pamatā.

Skola nopietni uztver savu audzēkņu vispusīgu attīstību; tā piedāvā plašu ārpusskolas pulciņu, sporta nodarbību un radošo darbnīcu izvēli. Skolā ir kadetu korpuss, teātra studija un mini ANO. Skolas sporta bāzēs ir stadions, tenisa korti, fitnesa studija, badmintons, netbols, hokejs, skvoša laukumi,5 regbija korti, mākslīgais kriketa laukums, skriešanas trase, peldbaseins.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu