The Leys School (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritanija

www.theleys.net

Skola atrodas universitātes pilsētas Kembridžas centrā, kas ir viena no slavenākajām mācību vietām pasaulē. The Leys ir prestiža, augsti akadēmiska internātskola skolēniem vecumā no 11 līdz 18 gadiem, kas dibināta 1875. gadā.

Skola izmanto savu saikni ar Kembridžas Universitāti, kā arī studentiem pieejamās iespējas pilsētā, kas ir lielākais izglītības un tehnoloģiju centrs Lielbritānijā; universitātes lektori un studenti regulāri pasniedz Leys skolā, kā arī ir mentori vidusskolēniem; skolēni piedalās universitātes sporta pasākumos, var arī dziedāt universitātes korī un apmeklēt bibliotēku.

Skolas kampuss, kas aizņem 50 akrus zemes, atrodas upes krastā, 5 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Skola bieži tiek raksturota kā "liela maza skola", kas nozīmē, ka bērniem tiek nodrošinātas lielas skolas telpas, taču ir silta, draudzīga skolas kopiena, kurā visi viens otru pazīst un atbalsta.

Skolā ir lieliski apstākļi individuālo talantu attīstībai. Šeit var nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, baletu, modernām dejām, mūziku, teātra mākslu un visu to gan amatieru, gan profesionālajā līmenī. To universitāšu un programmu saraksts, kurās iestājas skolu absolventi, ir daudzveidīgs un ietver lielu skaitu labāko universitāšu pasaulē. Kembridžas universitāte šajā sarakstā parādās katru gadu.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu