Rockport School (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritānija

www.rockportschool.com

Rockport School, kas dibināta 1906. gadā, ir vienīgā privātā internātskola Ziemeļīrijā. Skola atrodas skaistā īpašumā Belfāstas līča krastā ar savu piekrasti, 10 km attālumā no Belfāstas pilsētas lidostas.

Rockport School ir salīdzinoši neliela skola ar aptuveni 250 skolēniem. Izglītības iestāde ir slavena ar ģimenisko atmosfēru – šeit visi viens otru pazīst – no direktores un skolotājiem līdz katram skolēnam.

Skola ir globālās Round Square Schools asociācijas biedre, kas nozīmē, ka tiek nodrošināti papildu ieguvumi, tostarp pieredzes apmaiņas braucieni uz dalībskolām.

Skola piedāvā Lielbritānijas standarta pamata (GCSE) un vidējās (A-Level) izglītības programmas. Katru gadu skolēni saņem maksimālo atzīmi starptautiskajos eksāmenos un iestājas Lielbritānijas, ASV un citu valstu labākajās universitātēs.
Šīs skolas absolventu vidū ir bijušais Londonas lordmērs sers Pīters Gadesdens, Lordu palātas līdere Natālija Evansa, grupas Snow Partol dalībnieki, autobūves kompānijas Crosle dibinātājs Džons Krosls un daudzi citi slaveni cilvēki.

Rokportas skolā atrodas arī pirmā skolas golfa akadēmija Īrijā, kuru skolas audzēkņiem ir iespēja apmeklēt.
Pie citiem sporta veidiem pieder regbijs, hokejs, futbols, netbols, burāšana, peldēšana, vingrošana.
Skola ir pazīstama ar savu spēcīgo apmācību mākslā un drāmā. Darbojas daudzi interešu klubi – orientēšanās, kalnu pārgājieni, makšķerēšana un daudzi citi.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu