Mount St Mary's College (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritānija

www.msmcollege.com


Skola dibināta 1842. gadā. Atrašanās vieta – Anglijas ziemeļos, Derbišīrā, 50 km no Šefīldas.
Draudzīga vide, starptautiskā izglītība, uzsvars uz individualitātes attīstību un atbalsts katram studentam viņa ambīcijās un interesēs ir Mount St Mary's College pastāvēšanas pamatā. Skolas sniegtās attīstības iespējas ir bezgalīgas, vienalga, vai tā būtu augstu akadēmisko mērķu īstenošana, sporta mērķi, muzikāli, mākslinieciski vai teatrāli.

Skolai ir plašss kampuss, kuras teritorijā atrodas vēsturiskas 17. un 18. gadsimta ēkas ar kultūras un arhitektūras vērtību, savukārt skola ik gadu iegulda līdzekļus modernu un 21. gadsimta prasībām atbilstošu ēku celtniecībā un uzturēšanā. Tāpēc skolā ir moderns centrs vidusskolēniem, mākslas centrs, jauna atlētikas zāle, trenažieru zāle, peldbaseins, mūzikas studija, 9 regbija un futbola laukumi, kriketa laukumi. Skolas sporta centrā strādā 16 sporta treneri, skolas komandas piedalās dažāda līmeņa sacensībās.
Skolas muzikālie ansambļi un koris iegūst godalgotas vietas valsts mēroga konkursos, vairāki absolventi turpina mācības konservatorijās.

Teātra studija katru gadu gatavo lielu izrādi, kas piedalās reģionālo teātra iestudējumu konkursā.
Kopumā skola piedāvā vairāk nekā 50 interešu nodarbības, tostarp kadetu korpuss, fotografēšana, debašu klubs, svešvalodas u.c.
Studentiem tiek sniegta kvalificēta palīdzība augstskolu izvēlē, dokumentu iesniegšanā un sagatavošanās intervijai.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu