Leighton Park School (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritanija

www.leightonpark.com

Leighton Park skola ir labākā Bērkšīrā akadēmisko rezultātu ziņā. Atrodas Redingā; 25 minūtes ar vilcienu no Londonas centra (Paddington stacija), 30 minūtes ar taksometru no Hītrovas lidostas. Skolas teritorija aizņem 65 akrus zemes un atrodas skaistā parka teritorijā.

Jaunākie valdības britu skolu reitingi izceļ Leitonparku kā vienu no tikai 8 skolām Apvienotajā Karalistē, kas gadu desmitiem regulāri tiek ierindota starp 100 labākajām skolām pēc absolventu akadēmiskiem rezultātiem. Privātskolu inspekcija skolai ir piešķīrusi augstāko kvalitātes standartu. Vidusskolā ir iespēja izvēlēties no divām programmām: Lielbritānijas A-Level vai starptautiskā IB (International Baccalaureate).

Ārvalstu studenti vecumā no 15 līdz 16 gadiem var apgūt A-Level/IB sagatavošanas programmu – viena gada IGCSE. Skola īpaši izceļas ar augstajiem rezultātiem matemātikā, dabaszinātnēs, humanitārajās zinātnēs, mūzikā un mākslā. Liela uzmanība tiek pievērsta līdera īpašību, radošās domāšanas un analītisko prasmju attīstīšanai. 45% no 2023. gadā absolventiem devās uz prestižājām Russell Group universitātēm.

Skola piedāvā vairāk nekā 90 pulciņus un interešu klubus, tostarp debašu biedrība, robotika, animācija; skolēniem ir pieejami 30 sporta veidi.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu