Kings Ely (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritanija

www.kingsely.org

King's Ely ir viena no vecākajām skolām Lielbritānijā, dibināta mūsu ēras 970. gadā. Šodien skola ir moderna izglītības iestāde, no kuras rodas veiksmīgi jaunieši, gatavi 21. gadsimta izaicinājumiem. Kopā ar saviem angļu vienaudžiem šeit mācās zēni un meitenes no visas pasaules, izvēloties vispusīgu, kvalitatīvu izglītību vienā no skaistākajām Anglijas pilsētām, kas ir slavena ar savu arhitektūru un vēsturisko mantojumu. Ely pilsēta atrodas 15 minūšu vilciena brauciena attālumā no Kembridžas, padarot to par pievilcīgu galamērķi tūristiem un starptautiskiem studentiem.

Papildus akadēmiskajām studijām skola ir lieliski aprīkota mūzikai, sportam, mākslai, teātrim. Skola piedāvā izmitināšanu skolēniem vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Neskatoties uz tās ilgo vēsturi un saglabātajām senajām ēkām, kas atgādina Harija Potera filmas ainas, visās telpās ir moderns aprīkojums un tās tiek pastāvīgi atjauninātas.
Parasti ārvalstu studenti iestājas King's Ely 14 vai 16/17 gadu vecumā - GCSE vai A-Level programmām. Īpaši populāra ir unikālā vienu gadu ilgā IGCSE sagatavošanas programma 15-16 gadus veciem skolēniem, kas palīdz viņiem pielāgoties Lielbritānijas izglītības sistēmai un sekmē veiksmīgāko pāreju uz A-Level vidusskolas programmu. 2023. gadā 98% absolventu turpināja studijas augstskolās.
Skola piedāvā plašu ārpusskolas aktivitāšu un sporta veidu klāstu. Īpaši populāri ir airēšana, futbols, regbijs, teniss, lauka hokejs un peldēšana.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu