Embley School (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritānija

www.embley.org.uk

Internātskola zēniem un meitenēm. Atrašanās vieta - Anglijas dienvidos, Romsijā, netālu no New Forest nacionālā dabas rezervāta.
Skolā mācās 670 audzēkņi, no kuriem 70 nāk no citām valstīm.

Skolai ir liela 130 akru zemes platība, uz kuras atrodas akadēmiskās ēkas, dzīvojamās telpas un sporta objekti, tostarp rotaļu laukumi, peldbaseins, golfa laukums, 2 sporta zāles; Skolai ir sava laivu stacija, skolas audzēkņi piedalās starptautiskās sacensībās.
Skola lielu uzmanību pievērš jauno tehnoloģiju izmantošanai un izglītības procesa digitalizācijai, kā rezultātā tai tika piešķirts Apple Goda skolas statuss. Skolā ir ar Apple tehnoloģijām aprīkoti mācību kabineti, zinātnes laboratorijas, IT laboratorijas, mūzikas un teātra studijas.

Skolā darbojas karjeras centrs, kas sniedz lielu palīdzību tālākās programmas un profesionālā virziena izvēlē. Vidusskolā katram studentam ir individuāls, soli pa solim plāns uzņemšanai un pieteikšanai augstskolā. Visi studenti neatkarīgi no akadēmiskajiem sasniegumiem piedalās sagatavošanās programmā Oksfordai un Kembridžai, kas ietver motivācijas vēstules rakstīšanu, intervijas nokārtošanu un gatavošanos iestājeksāmeniem.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu