Dollar Academy (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritānija

www.dollaracademy.org.uk

Dollar Academy tika dibināta 1818. gadā, un tā ir pasaulē vecākā kopizglītojošā skola zēniem un meitenēm. Atrodas Skotijā, gleznainās Dollar pilsētiņas centrā, kas slavena ar savu vēsturi un arhitektūru, un piesaista tūristus no visas pasaules.
Tuvākā lidosta ir Edinburgas lidosta. Skola ir viena no labākajām Skotijā mācību rezultātu ziņā. Skolas absolventi iestājas vadošajās universitātēs Lielbritānijā, ASV, Kanādā un Nīderlandē. Studentu vidū īpaši populāri ir tuvākie “kaimiņi” - Edinburgh, Glasgow, St Andrews, kā arī  Durham, UCL, LSE, Bristol un daudzas citas universitātes.

Skolai ir svarīgi redzēt savus audzēkņus laimīgus; šeit valda pārliecība, ka laimīgs bērns = veiksmīgs students. Viens no mācību pamatprincipiem ir “iesaistīties”, un skola cenšas iesaistīt savus skolēnus apkārtējās pasaules izzināšanā. Nodarbības ir tikai neliela daļa no šī procesa, turklāt skolā ir vairāk nekā 70 interešu klubi un pulciņi, tostarp sporta, mākslas, mūzikas, teātra, kadetu korpuss u.c.
Dollar Academy piedāvā dažādus vidusskolas priekšmetus, tostarp mikrobioloģiju un filozofiju, kas ir reti sastopami citās skolās.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu