Akademeia High School (Poland)

Atrašanās vieta

Polija

www.akademeia.edu.pl

Akademeia High School ir starptautiska internātskola, kas dibināta 2016. gadā un atrodas Polijā, klusajā Varšavas priekšpilsētā – Vilanovā (Wilanow). Skola darbojas pēc Lielbritānijas izglītības sistēmas un piedāvā pamatskolas (IGCSE) un vidusskolas (A-Level) programmas, sagatavojot skolēnus iestāšanai pasaules labākajās universitātēs.

Skolā mācās ap 300 audzēkņu no 25 dažādām valstīm vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Mācību valoda ir angļu, maksimālais skolēnu skaits klasē - 12 cilvēki.

Pateicoties izglītības sistēmai, pēc kuras darbojas Akademeia High School, skolēniem ir iespēja attīstīties kā patstāvīgiem, daudzpusīgiem un radošiem personībam. Skolas mācību programma ir pielāgota skolēnu individuālajām spējām un interesēm. Vidusskolēniem ir individuāli mentori, kas palīdz attīstīt viņu potenciālu, kā arī risināt dažādus jautājumus. Skola piedāvā vairāk nekā 50 dažādas interešu nodarbības.
Ik gadu skolu absolventi uzrāda izcilus rezultātus gala eksāmenos, kas ļauj viņiem iestāties pasaules labākajās augstskolās.
 

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu