SEK International Schools (Spain, Ireland, France)

Atrašanās vieta

Spānija, Īrija, Francija

www.sek.es/en

1892. gadā dibinātā izglītības grupa SEK šodien apvieno 10 skolas ar 6000 audzēkņiem. 4 no tām ir skolas-pansijas.
SEK bija pirmā skola Spānijā, kas piedāvāja starptautisko IB programmu 1977. gadā, un viena no pirmajām piecdesmit IB skolām pasaulē.

SEK skolas māca pilnu IB mācību programmu visos studiju līmeņos (PYP, MYP un DP) un ir ierindotas starp 35 labākajām IB skolām pasaulē.

No 10 SEK skolām 4 ir internātskolas:
- Barselonas skola piedāvā divas izglītības programmas: starptautisko IB un Amerikas vidusskolas diplomu; skolai ir izcili rezultāti dažādās akadēmiskās disciplīnās, tostarp mākslā (skola ir Starptautiskās skolu teātru asociācijas biedre), un tās mūzikas programmas atbilst London Trinity koledžas programmām.
- Madrides skola piedāvā IB un American High School Diploma programmas, kā arī Starptautiskās sporta akadēmijas programmas (teniss, peldēšana, futbols, basketbols, zirgu izjādes); Sporta akadēmija cieši sadarbojas ar Real Madrid.
-skola Īrijā atrodas jūras krastā ar skatu uz Greystones pilsētu, 35 minūšu brauciena attālumā no Dublinas;
-SEK-Les Alpes Francijā, kas atrodas netālu no Megeves, kas ir viens no labākajiem slēpošanas kūrortiem Francijā, piedāvā programmu, kas ietver apmācību trīs valodās (angļu, franču un spāņu) un slēpošanas skolu;
SEK skolas piedāvā arī valodu nometnes vasaras brīvlaikā.
 

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu