Queen Ethelburga's Collegiate (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritanija

www.qe.org
 

Skola atrodas gleznainā vietā netālu no vēsturiskās Jorkas pilsētas. Skolas kampuss un kopmītnes ir vienas no labākajām Lielbritānijā. Visi vidusskolēni (VI Form) dzīvo vienvietīgos apartamentos ar savu vannas istabu, virtuvi, TV. Jaunāko klašu skolēni dzīvo plašās istabās ar visām ērtībām 2-3 personām. Skola darbojas pēc divām akadēmiskajām programmām – Lielbritānijas A-level  un starptautiskās IB. Papildus augstajiem mācību sasniegumiem skolā ir plaša ārpusstundu pasākumu programma. Šeit tiek piedāvāti vairāk nekā 100 interešu klubi un pulciņi; ir radīti lieliski apstākļi sportam.

2016. gadā tika pabeigta Sports Village būvniecība, un šodien studentu rīcībā ir moderna sporta halle, 25 metru peldbaseins, trenažieru zāle, nacionālā līmeņa tenisa korti, volejbola, basketbola, futbola laukumi. Skolas sporta bāzes atbilst starptautiskajiem standartiem, tāpēc šeit dažkārt trenējas tādas Premjerlīgas futbola komandas kā Arsenal, Chelsea, Manchester United.
Skola ir ideāli piemērota skolēniem, kuri ir orientēti uz sportista karjeru un kuriem nepieciešams apvienot profesionālo sportu ar akadēmiskajām studijām. Skolā darbojas 5 sporta akadēmijas - basketbols, futbols, vieglatlētika, krikets un netbols.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu