Mander Portman Woodward (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritānija

www.mpw.ac.uk

50 gadus MPW koledžas ir sagatavojušas vidusskolēnus uzņemšanai labākajās Anglijas un ASV universitātēs. Pirmo koledžu 1973. gadā Londonā atvēra trīs Kembridžas universitātes absolventi. Kopš tā laika MPW ir ieguvusi reputāciju kā akadēmiskās izcilības koledža, kas specializējas sagatavošanai Russell Group un Ivy League universitātēs. Mūsdienās MPW koledžas atrodas Londonā, Kembridžā un Birmingemā.

Daudzi britu studenti, kuri līdz 16 gadiem ir mācījušies privātās internātskolās, pāriet uz savu A-level izglītības pēdējo posmu MPW koledžā, ja viņu ambīcijas ir vērstas uz Oksfordas, Kembridžas vai citām labākajām universitātēm, saprotot, ka viņiem ir nepieciešams individuāls atbalsts un sagatavošanās ne tikai gala eksāmeniem, bet arī intervijai, pareizi aizpildot anketas, rakstot motivācijas vēstuli.

Koledža uzņem ierobežotu skaitu studentu no citām valstīm. Tomēr viņu ģeogrāfija ir diezgan plaša un šodien var sastapt studentus no vairāk nekā 20 valstīm. Pēdējo 3 gadu laikā starptautiskie studenti ir uzņemti tādās universitātēs kā Kembridža, Oksforda, Imperial College, LSE, UCL, St Andrew's, Bath, Warwick, Edinburgh, York, King's, Bristol un Notingem. Tradicionāli liels skaits studentu iestājas medicīnas fakultātēs.

Katram studentam ir personīgais kurators, ar kuru viņš pārrunā savus akadēmiskos rezultātus, augstskolu izvēli un vispārīgos jautājumus. Divas reizes trimestrī studenti saņem progresa atskaiti. Akadēmiskie direktori un universitāšu uzņemšanas konsultanti katru gadu raksta specializētās grāmatas pretendentiem uz Oksfordu un Kembridžu, kā arī konkrētiem priekšmetiem: medicīna, māksla un dizains, tiesības, uzņēmējdarbība/ekonomika un inženierzinātnes. Šīs grāmatas ir brīvi pieejamas, un tās aktīvi izmanto arī citas Lielbritānijas skolas. Papildus GCSE un A-Level programmām koledžas piedāvā Foundation University sagatavošanas programmu, kas izstrādāta kopīgi ar London School of Economics.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu