EF Academy (UK, USA)

Atrašanās vieta

Lielbritanija, ASV

www.efacademy.org

EF Academy – starptautiskās skolas-pansijas Ņujorkā, Pasadenā (Kalifornija) un Oksfordā.

Ar kampusiem ASV un Lielbritānijā, EF Academy paver studentiem iespēju pasauli, garantējot pilnīgi jaunu pieeju studijām ārzemēs, rūpīgu sagatavošanos universitātei un neierobežotas nākotnes perspektīvas.

Skolas mācīšanas filozofija ir balstīta uz pieredzi un starpkultūru mācīšanās metodi. Dzīvas diskusijas klasē, nodarbības interešu klubos, dalība akadēmiskajās sacensībās un sporta sacensībās – tas viss palīdz maksimāli izmantot katra skolēna potenciālu. Profesionālu skolotāju ar starptautisku pieredzi, mentoru, karjeras konsultantu un pedagogu komanda mērķtiecīgi strādā, lai radītu radošu, attīstošu un organizāciju stimulējošu vidi, kurā ikviens jūt pedagogu atbalstu.

Skolā tiek iegūta kvalifikāciju, ko atzīst pasaules vadošās universitātes -tā var būt ASV vidusskolas diploma programma, starptautiskais bakalaureāts (IB) vai Lielbritānijas A-level programma.

Katram skolēnam tiek garantēta Individuāla palīdzība universitātes izvēlē un dokumentu noformēšanā. Individuālas tikšanās ar konsultantu, gatavošanās iestājpārbaudījumiem un intervijām, palīdzība pieteikuma veidlapu aizpildīšanā – tas viss atšķir EF absolventus no citiem pretendentiem.

EF starptautiskās skolas ASV un Lielbritānijā ir atvērtas studentiem no visas pasaules. Neskatoties uz to, ka katrai skolai ir savas īpatnības un savs “raksturs”, tās visas vieno kopīgas vērtības un augsti izglītības standarti.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu